Justyś - ocena (1) Jestem po wizycie u hepatologa i jestem zadowolona z efektów jakie przynosi... Justyś Alinka K - opinia (1) Polecam lifemedica. Chodzam tam od lat. Alinka K Stała klientka - opinia (1) Polecam klinikę. Jest zaraz przy UCK i ma świetnych specjalistów. Stała klientka
nicolab - opinia (1) muszę przyznać rację przedmówcą. klinika lekarska na bardzo wysokim poziomie.... nicolab Renia Biernat - opinia (1) jedyna klinika do której wracam. jest tutaj wielu specjalistów i sama... Renia Biernat Laura Nowak - opinia (1) To była moja pierwsza wizyta w tej klinice. Jestem zadowolona z podejścia... Laura Nowak Pastwa - opinia (1) miałem pobierany wycinek do zbadania i zarówno samo wycinanie znamienia, jego... Pastwa ulka sosnowska-kirsch - opinia (1) moje ulubione miejsce jeżeli chodzi o lekarzy prywatnych. jest tutaj wielu... ulka sosnowska-kirsch Sylwia - opinia (1) Polecam klinikę. Byłam u chirurga i laryngologa i przy każdej wizycie były... Sylwia Kosek - opinia (1) Wracam za każdym razem bo mam tutaj sprawdzonych lekarzy do których już... Kosek Patryk87 - opinia (1) Byłem u urologa. Była infekcja i po antybiotykach już jej nie ma. Było... Patryk87 m.wojciechowska - opinia (1) przychodzę od 3 lat raz na jakiś czas i usługi są cały czas na wysokim... m.wojciechowska i.ewertowska - opinia (1) miałam wykonywane w lifemedia szczepienia przeciwko hpv. wszystkie 3... i.ewertowska Ania - opinia (1) Z usług kliniki korzystałam juz wielokrotnie, za każdym razem jakosć obsługi... Ania Anna - opinia (1) Jestem zadowolona z usług Kliniki, już na wstępie podczas rozmowy... Anna Malwina Bartkowicz - opinia (1) Polecam w 100%. Czysto, pomocnie i miło. Bardzo dobrzy lekarze i wszyscy... Malwina Bartkowicz Natalia Urbańska - opinia (1) Wizyta u hepatologa, wejście na czas, wszystko w najlepszym porządku. Duża... Natalia Urbańska Magda - opinia (1) Trafiłam do kliniki po nieskutecznym leczeniu w innej. Zrezygnowana, pełna... Magda Zofia Stasiak - opinia (1) Wysłałam męża do kliniki ze względu na problem z chrapaniem. Trafiliśmy do... Zofia Stasiak Zabiegi na trądzik (1) Zrobiłam tu serię zabiegów Acnelan, które zalecił mi dermatolog. Efekty są... Barbara Osowska