Sugar loaded, McDonalds is better! (1) Service: NIce and friendly. Calls before extension and ensures delivery will... Marko Lukic Polecam (1) Korzystam z diety LightBox już od jakiegoś czasu i po wcześniejszych... Ola Idealne dla tych co są zalatani (1) To jest świetna opcja dla mnie, bo jako sprzedawca mam mało czasu na... Kris
Vege jest super! (1) Kończe czwarty tydzień z dietą Vege. Nie jem mięsa od 2 lat, ale jem nabiał,... Anna Nie polecam (1) Niektóre dania niezjadliwe ,dostawa 3 razy w tygodniu,brak możliwości... Luiza Firma godna polecenia! (1) Moje doświadczenie z Lightboxem nie jest może za długie, natomiast nie mam... Iwona Mają najlepsze ryby z wszystkich cateringów (1) To mój piąty catering z Trójmiasta. Lubię ryby więc szczególnie z tego powodu... Piotr Kiepsko (1) Nie polecam! Wysoka cena diety, a jakoś żadna! Potrawy mdłe i po prostu... Magda Stanowczo odradzam (1) Kompletna porażka. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nikt się nie... forfiter Korzystałem i będę korzystał (1) Pudełka smaczne, ładny design całości i obsługa telefoniczno-kurierska jest... Lolek Jakość, którą mogę polecić (1) Catering LightBox jest naprawdę wysokiej jakości, od estetycznego pudełka,... Ola Dobry ale... (1) Z lightboxa korzystałem przez 5 dni, posiłki były wystarczająco dobrze... Adam Najlepszy catering dietetyczny (1) Próbowałam kilku cateringów dietetycznych, ale ten jest zdecydowanie... Gdańsk jedzenie na kilka dni (1) No tak, wszystko fajnie, zalecenia Instytutu...itd. ale jeśli Pani Jola chce... Sonia