Wojtek - opinia (1) polecam, zbilansowana dieta, wysoka jakość Wojtek Natalia - opinia (1) szczerze polecam, warto spróbować Natalia Anna So. - opinia (1) Świetne jedzenie, doskonały kontakt z działem obsługi klienta, zarówno na... Anna So.
NinaN. - opinia (1) Korzystam z diety FLEX od prawie 3 miesięcy i jestem super zadowolona.... NinaN. Kasia - opinia (1) Najlepszy, dieta Flex mega - sama dobieram co jem. Nie ma nudy jak w innych... Kasia Ola - opinia (1) Pyszne i różnorodne dania i zawsze na czas. najlepiej opisany catering jaki... Ola Marek - opinia (1) Pychota, jestem mile zaskoczony. Zamawiam na świętą. Marek Mega wygoda i oszczędność czasu! (1) Zamówiłam najpierw na próbę, bo szkoda mi było czasu na przygotowywanie... Eliza L. Super catering dla zapracowanych (1) Zamawiamy boxy z żoną głównie z powodu braku czasu na przygotowywanie sobie... Jakub Same szóstki (1) Wystawiłam tej firmie same szóstki,bo spełnili moje oczekiwania,a w... Cecylia Lu Pyszne, osiągnąłem cel (1) Chciałem schudnąć 9 kilo i schudłem. Jedzenie mają bardzo dobre i ciekawe.... Ryczek Ma Zadowolony klient (1) Jestem zadowolony, bo jedzenie jest pyszne i nie czuję, że jestem na diecie.... Alfred Bardzo dobra jakość, smacznie (1) Smaczne jedzenie i elastyczne dostawy przekonały mnie, żeby po 3 dniach na... Gonia Catering dietetyczny LightBox (1) Chciałam schudnąć po ciąży i zdecydowałam się na Lightbox. Dziś wydaje mi... Emilia Smacznie i wygodnie :) (1) Dużo trenuję, dużo wyjeżdżam i nie mam czasu na zabawę w zdrowe gotowanie i... Ola #kocby Spełnili moje oczekiwania (1) Podoba mi się. Najpierw zamówiłam zestaw próbny i przyszło ładne pudełeczko z... Ada P. 6 kg w dół (1) Schudłam 6 kg w ciągu 2 miesięcy dzięki diecie Slim Optimum 1500 kcal plus... Magda Lena Catering dietetyczny? Tylko LightBox (1) Jestem 2 miesiąc na diecie LightBox, 1200kcal 5 dni w tygodniu (w weekendy... Krzysztof Super zdrowa dieta! (1) LightBox daje radę! Korzystam co jakiś czas od dawna, zawsze jak potrzebuję... Ola Bardzo smaczna dieta (1) Jestem na diecie LightBox trzeci miesiąc, schudłam 7 kilo. Najlepsze jest to,... Anna Niemiec