Lingua Target

Szkoły językowe

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 8

Konrad - opinia (1) Jestem mega pozytywnie zaskoczony, w rok z panią Tamarą nauczyłem się więcej... Konrad Aleksandra - opinia (1) Super Szkoła! Wybór nauki j. angielskiego w szkole Lingua Target był strzałem... Aleksandra Jacek Romanowski - opinia (1) Szkoła rewelacja - bardzo wysoki poziom nauczania,autorski program, pani... Jacek Romanowski
Katarzyna - opinia (1) Polecam panią Tamarę- pełen profesjonalizm, zajecia zawsze dobrze... Katarzyna Gosia - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić naukę języka angielskiego u Pani Tamary.... Gosia Tego właśnie szukałam!!!! (1) Super szkoła, świetna atmosfera na zajęciach, nowatorskie metody nauczania.... Malwina K. Po prostu wielkie wooow!!! (1) Nie będę się za bardzo rozpisywał, przetestowałem kilka szkół jezykowych ale... Sylwester Straszyński Pelen profesjonalizm!!! (1) Szkole polecila mi kolezanka i byl to strzal w dziesiatke. Nigdy z taka... Ewelina Przystalska kurs angielskiego (1) Od roku uczę się języka angielskiego o profilu biznesowym u p. Tamary. Nie... Marcin Polecam zajęcia z języka niemieckiego (1) Zajęcia z Panią Anią to czysta przyjemność, a oprócz tego solidne... Katarzyna Wawrzynek pełen profesjonalizm! (1) Do szkoły Lingua Target zachęciła mnie przystępna cena. Kiedy rozpoczęłam... Bożena Polecam lekcje niemieckiego (1) Zajecia z niemieckiego u p. Ani to czysta przyjemność. Polecam kazdemu :) Jan Zajęcia z niemieckiego (1) Zajęcia indywidualne z niemieckiego u p. Ani poleciła mi znajoma. Zaczęłam... Aleksandra Pełen profesjonalizm (1) W moim przekonaniu, największym atutem nauki języka angielskiego pod okiem... Bartek J zajęcia indywidualne z angielskiego (1) Miałam przyjemność uczęszczać na zajęcia indywidualne z angielskiego z p.... Magda 100% polecam!!! (1) Nauka języka angielskiego u Pani Tamary jest na bardzo wysokim poziomie.... Ola