Lira

Naprawa instrumentów muzycznych

Gdańsk, Piastowska 22

Józef - opinia (1) Bardzo dobry fachowiec, który przyerócił pierwotny wygląd i piękne brzmienie... Józef Chyba najlepszy lutnik w Polsce :) (1) Pan Ireneusz przy pierwszym konktakcie może wydać się specyficzny, ale to... Łukasz Naprawa, serwis i asortyment. (1) Bardzo polecam. Pan Ireneusz jest profesjonalistą w każdym calu. Nie dość, że... Maria
Jazz Bass (1) Po wizycie w pracowni idzie jak szalony. Zadowolenie 100%, zdecydowanie polecam Maras Człowiek i wiedza (1) Dwa moje akustyki przeszły przez ręce Pana Ireneusza (Seagull, Furch) i moje... Przemek Najlepszy w mieście (1) Gdy mój Ibanez niestety zaliczył po długich latach swój pierwszy upadek i... Paweł Zdecydowanie polecam (1) Do Liry trafiłem z moim Epiphone'em Les Paul Tribute '60. Fabrycznie jest to... Artur Serdecznie polecam (1) Serdecznie polecam pracownię Pana Ireneusza! Legendarna pracownia, przez... Tomasz Bergmann Super! (1) Bardzo polecam, profesjonalna robota, niskie ceny. Wszystkie moje wiosła tam... Michał naprawdę warto (1) Bardzo dobry lutnik i jednocześnie muzyk ,który zna się na rzeczy.Znam... mietek Wspaniały Lutnik (1) Cztery dni temu oddałem gitarę do naprawy firmy Gipson. Miała złamaną główkę.... Piotr Lutnik z Piastowskiej (1) Zdecydowanie polecam tego lutnika. Naprawił mi gitarę w krótkim terminie... Mirek Naprawiam tam już trzecią gitarę i ... I polecam. (1) Naprawiam tam już trzecią gitarę i bardzo, bardzo polecam. Szybko,... Ian Adjan Polecam! (1) W pracowni naprawiałem 2 gitarki. Usługa wykonana perfekcyjnie i jeszcze do... Jakub Hoppe Super profesjonalny lutnik, zdecydowanie polecam. (1) Gitara ze złamana główką, kompletna demola, myślałem,że nie da się... klient Polecam :) (1) Pierwsza wizyta w "Lirze" zakończona powodzeniem - progi wyszlifowane i na... Daniello Pełem profesjonalizm (1) Polecam wszystkim, gitara sprawnie i szybko ustawiona (menzura, krzywizna... Mateusz (Yamaha Pacifica)