Logitus

Dostawcy internetu Telewizja kablowa

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża LU4

Slav - opinia (1) Blokują dns-y , słaby transfer , zrywa połączenia. Zaspa Młyniec , nie polecam Slav Użytkownik - opinia (1) Przez 15 lat tułaczki po różnych dzielnicach Gdańska korzystałem z 6 czy 7... Użytkownik Snow - opinia (1) Dwa lata temu nie miałam żadnych zastrzeżeń, a teraz niestety znacząco... Snow
Małgorzata Kowal - opinia (1) Duże podziękowania za sprawą instalację oraz wytłumaczenie jak korzystać z... Małgorzata Kowal Agata - opinia (1) Super dostawca i duży wybór ofert. Za przejście od konkurencji otrzymałam... Agata KST - opinia (1) Nie polecam, częste awarie. Obsługa nieuprzejma. Jak masz możliwość to... KST Monika - opinia (1) Duży plus na Obsługi Klienta, kompetencja na 5+ . Zawsze wszystko sprawnie... Monika Karol - opinia (1) Kilka razy na dzień potrafi pikserować, a czasami są kilku sekundowe przerwy... Karol Rafał Z - opinia (2) Tragiczna obsługa klienta. Blokada możliwości komentowania na fb, by nie psuć... Rafał Z Internet symetryczny (1) Różne opinie słyszałem i czytałem. W zależności od tego, jak korzysta się z... Darek T. Logitus Stezycka (1) Nie polecam ! Internet rano i wieczorem zwalnia tak bardzo ze nie można z... Daniel Bardzo wybiórczy zasięg sieci (1) Oferta kanałów bardzo dobra ale zasięg masakra.Wybierają tylko niektóre... mark90 Wolny internet (1) Jestem bardzo zażenowana że tak wolno działa internet jak i z rana tak i... Wisienkos Sposób kontaktu (1) Polecam aby kontaktować się z firmą Logitus wyłącznie drogą mailową. W moim... P Polecam (1) Mijają dwa lata odkąd podpisałem z nimi umowę i jestem szczerze zadowolony.... Schneider 50/50 (1) Internet działa dobrze. Odnośnie TV to ostatnio bardzo mocno nasiliły się... km bardzo zadwolony klient :) (3) do tej porty miałem UPC, wcześniej Vectre.. bywało różnie.. w zasadzie... Filip Internet z Logitusa (1) na tą chwilę najlepszy wybór. Miałem różne, upc, vectrę, zawsze były awarie,... Krzysztof Logitus - Guderskiego, nie polecam, słaby internet (2) Nawet ciężko było mi wystawić tą ocenę bo tak zamula ten internet. To nie do... Kamil logitus (1) Bardzo szybki internet, stabilny, cała operacja związana z umową i... robson86