Maja - ocena (1) Pani Kasia i Pani Kinga to profesjonalistki, ze świetnym podejściem do małych... Maja Amelia - ocena (1) Bardzo polecam! Amelia M - ocena (1) Profesjonalne i cierpilwe podejście do dzieciaków. Duża wiedza terapeutów,... M
Kaja - ocena (1) Pani Kasia Starostka to wyjątkowa terapeutka, niezwykle empatyczna i wesoła.... Kaja Basia - ocena (1) Bardzo polecam pana Łukasza, sama korzystam i jestem mocno zaskoczona, super... Basia Barbara - ocena (1) Mój syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia do p. Łukasza. Bardzo profesjonalne... Barbara Monika - ocena (1) Pani Kasia jest wszechstronnym, empatycznym specjalista. Polecam Monika Agnieszka - ocena (1) Pan Łukasz to bardzo dobry specjalista z idealnym podejściem do dzieci.... Agnieszka Agnieszka - ocena (1) Pani Kasia to świetna specjalistka. Moja córka zaliczyła kilku logopedów... Agnieszka Paulina - ocena (2) Pani Kasia Starostka to niezwykle otwarta Terapeutka z holistycznym... Paulina Maria - ocena (1) Świetna i profesjonalna pomoc, bardzo polecam! Cudowne podejście, dużo... Maria Agnieszka - ocena (1) Profesjonalna i fachowa pomoc, polecamy szczerze. Agnieszka Asia - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do rodzica a z moja córeczka niby zabawa ale... Asia Janek99 - opinia (1) Wreszcie ktoś mi pomógł, dziękuję Panu Łukaszowi, bo to człowiek nie tylko z... Janek99 Joasia - opinia (1) Super specjalistka, jestem pod wrażeniem łatwości kontaktu z moim dzieckiem i... Joasia