Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Tymon Adkonis - opinia (1) Szczerze polecam Logopedę Hannę Łosińską, na prawdę miła, ciepła,... Tymon Adkonis Hania - opinia (2) Bardzo polecam zajęcia logopedyczne z Panią Hania. Córka bardzo chętnie... Hania Pawel18315 - opinia (2) Było super ! Terapia grupowa dla młodzierzy była świetna ! Wcześniej... Pawel18315
Bartek - opinia (2) Gorąco polecam. Synek brał udział w tygodniowym turnusie. Pani Hanna... Bartek Ania Czerniak - opinia (2) Nasz synek uczęszczał na terapię logopedyczną u Pani Hani przez rok. Przez... Ania Czerniak Rafał - opinia (2) U syna niepłynność mówienia pojawiła się gdy skończył 4 lata. W tym czasie... Rafał Justyna - opinia (1) Nasz synek chodził przez cały rok do Pani Hanii. Pełen profesjonalizm i... Justyna PiotR - opinia (2) Wizyta w gabinecie Pani Hanny była jedną z lepszych decyzji w życiu. Literka... PiotR Katarzyna - opinia (2) Gorąco polecam usługi Pani Hani i Pani Oli. Metody są nowoczesne i przede... Katarzyna Karol - opinia (2) Jako dorosły klient Pani Hanny, jestem bardzo zadowolony z efektów terapii.... Karol Karolina C - opinia - opinia (2) Do Pani Oli uczęszczam od września 2020 roku, kiedy wraz z rozpoczęciem... Karolina C - opinia Grzegorz - opinia (2) Polecam usługi u Hanny. Korzystałem z terapii płynnego mówienia i usługi... Grzegorz Mama Jasia - opinia (2) Do Pani Hani uczęszczaliśmy rok czasu. Atmosfera miła, zajęcia prowadzone z... Mama Jasia J.Tlałka - opinia (2) Niedawno zakończyłem terapię u Pani Hani. Szczerze mówiąc z początku... J.Tlałka A. Werno - opinia (2) Pani Hania jest bardzo kompetentną, pomysłową, otwartą i kreatywną osobą.... A. Werno Sebastian - opinia (2) W pełni polecam Panią Hanie, bardzo kompetentna, z dużą wiedzą w zakresie... Sebastian Joanna - opinia (1) Z naszą wnusią trafiliśmy do pani Hani w zeszłym roku. Dziś śmiało mogę... Joanna Kacper Grzesiuk - opinia (2) Serdeczne polecam Panią Hanię każdemu, kto ma problem z niepłynnością mowy.... Kacper Grzesiuk Anna - opinia (2) Córka przez 4 lata pracowała nad poprawą wymowy pod opieką trzech różnych... Anna Paulina - opinia (2) Z synkien trafiliśmy do pani Hani w zeszłym roku. Dziś śmiało mogę powiedzieć... Paulina