Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

małgorzata - ocena (1) Zgłosiliśmy się do Pani Hani z polecenia z 9 letnią córką z niepłynnością... małgorzata Nikoletta - ocena (1) Pani Hania jest bardzo życzliwą, kompetentną i w pełni zaangażowaną w swoją... Nikoletta Dorota - ocena (1) Pani Hania jest logopedą pełnym pasji i zaangażowania. Rozpoznała trudności... Dorota
Justyna Rumińska - ocena (1) Zajęcia atrakcyjne, miła atmosfera i profesjonalne podejście do dziecka oraz... Justyna Rumińska Monika - ocena (1) Córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia logopedyczne, Pani Hania jest zawsze... Monika Mateusz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy z Panią Hanią. Moim problemem było... Mateusz Marta - ocena (2) Serdecznie polecam Hanię również dla dorosłych. Skupia się na dokładnym... Marta Tomasz Szleszynski - ocena (1) Polecam zajęcia logopedyczne u pani Hani Tomasz Szleszynski Igor - ocena (1) Bardzo dobra logopedia po paru tygodniach widać bardzo dużo różnice. Bardzo... Igor Hanna - ocena (1) pani Hania jest bardzo miłą osibą, bardzo doświadczoną, szybko pomogła... Hanna Magda - ocena (1) Mój syn nie mógł się doczekać zajęć z p. Hanią, wcześniej podchodził do... Magda Izabela - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i wynikow terapii, na która uczęszczała... Izabela Ania - ocena (1) Córka uczęszczała na zajęcia logopedii z panią Hania między wrześniem 2023 -... Ania Patrycja - ocena (1) Pani Hania dokonała przełomu w poprawie mowy naszego synka, który jąkał się... Patrycja Zuzanna - ocena (1) Jesteśmy zachwyceni zarówno skutecznością (córka bardzo szybko się nauczyła... Zuzanna Katarzyna Twarowska - ocena (1) Bardzo dziękujemy Pani za wyprowadzenie Naszego syna w expresowym tempie z... Katarzyna Twarowska Tomek, Monika i Bolek - ocena (1) Zgłosiliśmy się do Pani Hani z naszym 6-letnim synem, aby uporać się z... Tomek, Monika i Bolek Damian - opinia (1) Pani Hania nie tylko skutecznie pomaga dzieciom ale również osobom dorosłym.... Damian Alicja - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauk pani Hanny. Córeczka (4 lata) z chęcią... Alicja Darek - opinia (1) Jestem pod wrażeniem skuteczności terapii. Córka po turnusie, który wcześniej... Darek