Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Dziękuję za wszystko (2) Zajęcia z Hanią są bardzo ciekawe, zabawne i - co najważniejsze - przynoszą... Dominik Pani Hania jest niesamowita! (1) Profesjonalizm w odpowiedniej cenie. Zajęcia odbywają się sprawdzonym... Maciej Doskonały logopeda !!! (1) Mój 3 letni syn trafił do Pani Hani z nieplynnoscia mowy/ wczesnym jakaniem.... Małgosia
profesjonalnie i miło (1) Jeśli ktoś ma problem z jąkaniem, to może bez zastanowienia udać się do Pani... Paulina Polecam jąkającym się (1) Jąkałam się od wczesnego dzieciństwa, odwiedziłem wielu specjalistów, jednak... Anna L. Polecam Panią Hannę z czystym sumieniem (1) Pani Hanna ,Jest wspaniałym terapeutą. W trybie praktycznie natychmiastowym... Paulina Szmigielski Polecam zajęcia z panią Hanią (1) Polecam zajęcia z języka polskiego. Jestem bardzo zadowolony z efektów.... Mateusz Bardzo szybkie efekty (1) Mój syn trafił do gabinetu Pani Hanny 4 miesiące temu. Posługiwał się jedynie... Ilona Profesjonalna pomoc i świetny kontakt z klientem (1) Do gabinetu Pani Hanny trafiłam z powodu kłopotów z wymową głoski r. Po serii... Agnieszka Profesjonalizm !!! (1) Jestem bardzo zadowolony z terapii . Stało się tak nie dlatego , że ktoś... Tomek Polecam!!! (1) Polecam serdecznie zajęcia logopedyczne. Atmosfera spotkań jest zawsze bardzo... Daria Najlepszy logopeda!!! (1) Pani Hania to najlepszy terapeuta pod każdym względem. Bardzo dobry kontakt z... Agata Najlepszy logopeda (1) Polecam serdecznie. Pani Hania to bardzo miła i sympatyczna osoba. Syn bardzo... Mama Oliwiera Bardzo polecam! (1) Pełen profesjonalizm. Zajęcia są urozmaicone, w bardzo przyjaznej atmosferze... Beata Świetna terapeutka! (1) Serdecznie polecam zajęcia z Panią Hanią. Mój syn od kilku lat uczęszczał na... Joanna Najlepszy logopeda w trójmieście! (1) W 100% POLECAM Od dziecka miałem problemy z mową,w końcu zebrałem się i... A Zdecydowanie polecam! (1) Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Nie trzeba było długo czekać... M. Gorąco polecam, prawdziwą specjalistkę!! (1) Uczęszczam do Pani Hanny na zajęcia od 5 lat. Jest niezastąpiona osoba, z... Natalia Świetne efekty w przystępnej cenie! (1) Z usług Pani Hanny korzystałam (a właściwie korzystała) moja córka od... Ewa Polecam!!! (1) Polecam z czystym sumieniem!!! Problemy z mową pojawiły się u mnie po wypadku... Roland