Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

J.Tlałka - opinia (2) Niedawno zakończyłem terapię u Pani Hani. Szczerze mówiąc z początku... J.Tlałka A. Werno - opinia (2) Pani Hania jest bardzo kompetentną, pomysłową, otwartą i kreatywną osobą.... A. Werno Sebastian - opinia (2) W pełni polecam Panią Hanie, bardzo kompetentna, z dużą wiedzą w zakresie... Sebastian
Joanna - opinia (1) Z naszą wnusią trafiliśmy do pani Hani w zeszłym roku. Dziś śmiało mogę... Joanna Kacper Grzesiuk - opinia (2) Serdeczne polecam Panią Hanię każdemu, kto ma problem z niepłynnością mowy.... Kacper Grzesiuk Anna - opinia (2) Córka przez 4 lata pracowała nad poprawą wymowy pod opieką trzech różnych... Anna Paulina - opinia (2) Z synkien trafiliśmy do pani Hani w zeszłym roku. Dziś śmiało mogę powiedzieć... Paulina Kacper - opinia (2) Do Pani Hani trafiłem we Wrześniu tego roku z bardzo duża niepłynnością mowy... Kacper Wspaniały logopeda (2) Nasza córka Igunia ma skończone 4 lata. Jej zasób słów w sierpniu był bardzo... Mama Igi zdecydowanie polecam (2) Polecam zajęcia u Pani Hanny, terapeuta oddany swojej pracy. Mój syn Mateusz... Tatiana polecam (1) Do Pani Hani trafiłam z synkiem (7-latek) w związku z niepłynnością mowy -... Gosia Pełen profesjonalizm (2) Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Hanię. Mój 4letni... Laura Logopeda z powołania (2) Pani Hania jest osobą na właściwym miejscu. Serdeczna, zaangażowana w to co... Sandra Zdecydowanie polecam (2) Profesjonalne zajecia z emisji glosu dla doroslych. Przemila atmosfera i... Seb Krzysztof - opinia (2) Polecam gorąco. Bardzo profesjonalne i skuteczne zajęcia. Córka uczęszczała... Krzysztof Terapeuta z prawdziwego zdarzenia :) (2) Pani Hania jest bardzo dobrym neurologopeda. Mój syn, który wymawiał... Ania Polecam gorąco! (2) Syn był objęty opieką logopedyczną Pani Hanny. Podczas pierwszej konsultacji... Agnieszka Jagoda - opinia (2) Pani Hania jest świetnym logopedą i bardzo ciepłym człowiekiem z... Jagoda Najlepszy logopeda w trójmieście ! (2) Na spotkania do Pani Hani uczęszczam od około miesiąca. Była to świetna... Natalia Wciąż pod ogromnym wrażeniem ;) (2) Hania, jest cudnym logopedą z indywidualnym podejściem do klienta, którego... Anna