Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

CzaryMary - opinia (1) Korzystałam z usług Pani Hani, osobiście, chcąc poprawic swoją dykcję, emisję... CzaryMary Jakub W. - opinia (1) Turnus terapii prawidłowej wymowy okazał się strzałem w 10. Mówię znacznie... Jakub W. mama Tosi - opinia (1) Kochani to naprawdę działa! Wspaniała, naturalna, bezwysiłkowa metoda... mama Tosi
Rodzice Wojtka - opinia (1) Syn uczęszczał w lipcu w 5 dniowym turnusie płynnego mówienia. Zajęcia były... Rodzice Wojtka Damian - opinia (1) Każdy przypadek jest inny. U mnie akurat to zbyt szybka mowa i spłaszczanie... Damian Mateusz - opinia (1) Pani Hania jest świetnym specjalistą i bardzo miłą osobą. Jej metoda jest... Mateusz Natalia - opinia (1) Pani Hania jest czarodziejką, a na prowadzonych przez Nią zajęciach działy... Natalia Aleksanda Brańska - opinia (1) Zajęcia prowadzone w gabinecie Pani Hani pomogły wyeliminować u mojej... Aleksanda Brańska dj - opinia (1) bylam bardzo zadowolona z wizyty. zajecia byly bardzo ciekawe i... dj Agnieszka - opinia (1) Jestem po tygodniowym turnusie dla osób jąkających się. Bardzo serdecznie... Agnieszka Michał - opinia (1) Zajęcia z Panią Hanią to czysta przyjemność. Bardzo mi pomogły. Polecam... Michał M. - opinia (1) Cudowne miejsce, korzystaliśmy z usług gabinetu P. Hani już jakiś czas temu, M. Mama Borysa - opinia (1) Gorąco polecam tygodniowy turnus dla osób z niepłynnością mowy u Pani Hanny.... Mama Borysa Mama Aurelii - opinia (1) Autorska metoda Pani Hani stosowana w terapii jąkania to zdecydowanie hit!... Mama Aurelii Tymon Adkonis - opinia (1) Szczerze polecam Logopedę Hannę Łosińską, na prawdę miła, ciepła,... Tymon Adkonis Hania - opinia (2) Bardzo polecam zajęcia logopedyczne z Panią Hania. Córka bardzo chętnie... Hania Pawel18315 - opinia (2) Było super ! Terapia grupowa dla młodzierzy była świetna ! Wcześniej... Pawel18315 Bartek - opinia (2) Gorąco polecam. Synek brał udział w tygodniowym turnusie. Pani Hanna... Bartek Ania Czerniak - opinia (2) Nasz synek uczęszczał na terapię logopedyczną u Pani Hani przez rok. Przez... Ania Czerniak Rafał - opinia (2) U syna niepłynność mówienia pojawiła się gdy skończył 4 lata. W tym czasie... Rafał