Paskudne naleśniki (4) Oczywiście muszę wspomnieć że wystrój bardzo ładny i to działa na plus, ale... Wioleta Cieniutko (1) Naleśnikarnia - świetny wystrój, uroczy klimat. Ciasno, ale bardzo miło. Pani... wizard Pychotka (1) Dzisiaj byłam z chłopakiem w Lokomotywie, byłam pierwszy ale mam nadzieję że... Dorotka
Cudownie! (1) Nigdy nie spotkałam się z takim wystrojem jakiejkolwiek restauracji co jest... Zu Karolinka - opinia (1) Super pyszne naleśniki. Muszę znów Was odwiedzić, bo chodzą za mną od 2... Karolinka Dno (2) Nie polecam. Zamówiliśmy naleśniki z jagodami, oraz twarogiem na słodko z... Adam jestem stanowczo na tak (1) jak dla mnie Lokomotywa to miejsce w ktorym moge przy milej muzyce zjesc... tomek Józef K. - opinia (1) No cóż, szczerze mówiąc, to bardzo dziwi mnie wpis poniżej. Może ktoś ma zbyt... Józef K. Al fons - opinia (1) Wszystko fajnie-wystrój,klimat,obsługa,menu o naleśnikach nie... Al fons kiepściutko;/ (1) Szczerze odradzam pobyt w tym miejscu gdyż generalnie poza wystrojem( i to... Asiek Drogo i nieciekawie (1) Obsługa dość sympatyczna, lecz zazwyczaj nie w humorze. Menu nie powala.... Agata dobry nalesnik mile widziany (1) naleśniczki smakowite, ekstra wnętrze - miejsce z klimatem w sam raz do tego... mobilecoder Szok!! (2) Dajcie spokój co to za lokal. Obsługa jest koszmarna stoliki brudne chyba... Adam Sosnowy KobietaFatalna...* - opinia (2) Kelnerka zabrała naleśnik w celu podgrzania go. I tu przechodzimy do rzeczy... KobietaFatalna...* Obsługa !!! (1) Beznadziejna ... Jedzenie takie sobie... Tylko wystrój zasługuje na + ja Super jedzenie (1) Dobre, tradycyjne i ciekawe jedzenie. Super obsługa. huczek Fajny klimat, jedzenie beznadziejne (1) Ciekawe wnętrze, obsługa w porządku, ale to były jedne z najgorszych... Wika uwielbiam (1) To jest jedno z moim ulubionych miejsc. Wystrój oryginalny, zdecydowanie... Olga Tu nie obowiązują standardy europejskie! (1) Właśnie wróciłem z jedzonka i ....krótka recenzja!Zamówiłem wodę do picia i... krzysztof Ceny (1) Witam. Do niedawna Lokomotywa byłą fajnym miejscem na uboczu, gdzie można... hagyma