Zawiedzony (1) Namówiony artykułem na trojmieście.pl jako najlepszej naleśnikarni poszedłem... pitu OSZCZEDNIE :( (1) kelnerka przesympatyczna :) niestety :( sladowe ilosci farszu - mimo ze... olszyn pyszotka (1) czas oczekiwania nieco długi ale WARTO. Naleśniki są PRZEPYSZNE, najlepszy... Lis
Szczerze Polecam! (1) Knajpa jest szczerze godna polecenia :) Jedzenie jest świeże i smaczne,... Wojtas Bardzo polecam :) (1) Od roku z rodziną przychodzimy do Lokomotywy. Obsługa jest bardzo... Osa Domowo, smacznie i świeżo (1) Jestem z żoną stałbym bywalcem od dosyć długiego czasu i mimo, że nie zawsze... Mateusz Rudy - opinia (1) Jeśli chodzi o wystrój to w porządku ( pomijam wc - porażka) Natomiast jeśli... Rudy jestem zachwycona :-) (1) Byłam w Lokomotywie wielokrotnie. Menu jak na naleśnikarnie jest bardzo... Łakomczucha NIE POLECAM (1) Ostatnio odwiedziłam tę naleśnikarnię na starym mieście. Wystrój był w miarę... Zniesmaczona Mikro i drogo (1) Nalesnik ze szpinakiem, pieczarkami i serem za 18zł to niewielkie danie... Emilia PASKUDZTWO (1) Po kilku latach będąc w Gdańsku wpadłam z rodzinką na naleśniki do dawnej... teresa Weekend za pół ceny (1) Byłam z przyjaciółką w ramach weekendu za pół ceny, liczyłam na smaczne... Julia Kiedyś byśmy polecili ale nie dziś. (1) Atmosfera przyjemna, nagłośnienie nie zmusza by krzyczeć do drugiej osoby... Pozdrawiam. Nie udzwignie konkurencji (1) Bylam tam dzisiaj, po raz pierwszy wraz ze znajomomymi. Niestety na pewno i... studentka fajny klimat,a jedzenie... (1) Klimat faktycznie fajny, ciekawy wystrój:) kocham nalesniki,a przede wszytkim... taotaoo amatorka naleśników z twarogiem - opinia (1) Sporadycznie bywam w lokomotywie , ale lubie jej niepowtarzalny klimat i... amatorka naleśników z twarogiem Swietne tanie i atmosfera ! (1) Bardzo polecam - powiem szczerze ze szukalem takiego lokum w centrum od dawna... Piotr Kiedy jestem w Gdańsku - TYLKO LOKOMOTYWA! (1) Od kilku lat mieszkam w Szczecinie, ale kiedy tylko wracam do Gdańska to przy... Kefir Jak najbardziej! (3) Klimat genialny, świetna muzyka i wystrój, przepyszne naleśniki i miła... Janek Z nowymi cenami jeszcze lepiej (1) Od dłuższego czasu, a jestem stałym klientem Lokomotywa nie tylko trzyma... Jan