Lokum

Deweloperzy Budowa domów pod klucz

Gdańsk, Chłopska 70

Orzeł - opinia (1) Deweloper konkretny. Otrzymaliśmy to, czego oczekiwaliśmy za niezłą cenę.... Orzeł Remigiusz - opinia (1) Bardzo ładne domy, budowane w przyjemnej okolicy dla konseresów przygody i... Remigiusz Zadowoleni mieszkańcy (2) Witam, mieszkamy od pól roku, jesteśmy zachwyceni i nie zamienilibyśmy... Monika
Rozarium Tuchomskie (2) Profesjonalna obsługa na każdym etapie budowy bardzo dobre wykończenie domu... Lidia K. Piter - opinia (1) Brak zastrzeżeń jak do tej pory, według mnie dobry deweloper. Piter Miekszaniec - opinia (1) W końcu mam własne LOKUM - polecam serdecznie dewelopera i Rozarium, piękne i... Miekszaniec . - opinia (1) Przed kupnem jak najbardziej wszystko ok. Problemy zaczynają się po przelaniu... . Jowita - opinia (1) Najbardziej zależało nam na lokalizacji bo mielismy juz dosc SKM pod oknem i... Jowita Alicja Kmieciniek - opinia (1) Serdecznie polecam super domy i bardzo porządny deweloper. od pierwszego... Alicja Kmieciniek Miło się tu mieszka (1) bardzo długo szukaliśmy z mężem domu. rozważaliśmy nawet budowę właśnego, ale... Anna w. szczera piątka (1) Domy są w rozsądnych cenach, wygodnie ustawione względem siebie, mają duże... Elżbieta polecam (1) Podoba mi się to osiedle i nasz nowy dom - wykonanie zadowalające, cena... Marta R. Jest ok! (1) Osiedle jest ładne, spokojne, dużo zieleni. W sam raz żeby odpoczywac na... Barbara Nigdy więcej (1) Deweloper obiecuję rzeczy z których się później nie wywiązuję jeśli nie masz... meteo Gorąco polecam (1) Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Mieszkanie ładne w pięknej... Szymon S Polecam. (2) Zdecydowaliśmy się na zakup domku w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Rozarium... JL ... (2) Do wystawienia opinii zmobilizowaly mnie opinie przeczytane na stronie... Mieszkanka ... (2) Witam.Ostrzegam przed zakupem lokalu mieszkalnego od Lokum .Przy zakupie... ... Solidna firma (2) Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Lokum nie tylko za profesjonalne... Ewa osiedle, firma i same domy naprawdę godne polecenia (2) Przemówiła do nas najpierw oferta bo lokalizacja naprawdę dobra, w każdą... Ola i Marek