Jest godzina 19.40 niedziela.Weszlismy z pozytywnym nastawieniem ,że zjemy coś smacznego w miarę szybko.W lokalu były raptem (1) Brudny i zalany stolik ktory wytarlismy sobie sami , długi czas oczekiwania... Arkadius Agotnes - opinia (1) Nie miła obsługa , Pani kelnerka nie zwraca uwagi na gości , nie... Gość (1) Gorąco polecam! Pyszne drinki i pizza. Fajna muzyka i wystrój Gość
Nie dostałam dania, fatalna obsługa (1) Nie dostałam zamówionego dania, gdyż kelnerka go nie zanotowała i próbowała... Rozczarowana klientka Pustki na talerzu (1) Dania nie zachwycają jeżeli chodzi o objętość na talerzu. W smaku przyzwoite,... Gosia Włodarczyk całkiem ok (1) menu nie za obszerne, co jest plusem dania jakościowo bardzo dobre,... Michał Smaczne, atrakcyjne, sezonowe menu. (1) Odwiedzam restaurację od jakiegoś czasu, ostatnio z partnerem biznesowym.... Rafał Przyjemny lokal. Dobre zedzenie, świetne shejki, ceny standardowe, natomiast szybka i znakomita obsługa, miła sympatyczn (1) Dania wykwintne, bardzo dobre. Szybka obsługa, panie kelnerki, miłe i... Bartosz Grzybowski Smacznie i sympatycznie (2) W oferty restauracji skorzystałam podczas Nocy Restauracji 2016 i nie żałuję.... Magdalena