Loveat

Bary

Sopot, al. Niepodległości 771

Zdrowo i przepysznie ! (1) Zawsze świeże i smaczne jedzonko. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiła... Stała klientka :) Sałatka i soczek (1) Ależ to było przepyszne! Pierwszy raz, na pewno wrócę! MI Bardzo pysznie! (1) Rzadko piszę opinie, ale tutaj tak mi zasmakowała kawa, kanapki i miła... Dawid B
Dobre, zdrowe jedzonko :) (1) Od dłuższego czasu kupuję kanapki/sałatki w loveat i zdecydowanie polecam.... Adrian Świeże produkty, polecam, jak najbardziej (1) W loveat kupuję już ponad roku i często chętnie wracam do tego punktu. To co... Maciej bałagan w sałatce (1) Kupiłam dzisiaj sałatkę i sok ze szpinakiem. o ile sok był naprawdę smaczny o... DD Wszystko suuuuuper! (1) Jakość jedzenia i napojów bardzo dobra! A obsługa wyśmienita! Gość polecammmmmm (1) zapraszam serdecznie, wszystko smakuje wyśmienicie, zwłaszcza... Anies;) Polecam (1) Pyszny humus, super sałatki, herbatka i soki tez b smaczne. Zdrowo, świeżo i... Ania Polecam wszystkim! (1) Świetne kanapki, pyszna kawa, mila obsługa. Nic tylko polecać! Zygi Polecam zdecydowanie! Najlepsze jedzenie! (1) Obsługa wyśmienita, ceny idealne dla każdego! Pyszne koktajle i sałatki.... majlo