Julian W - ocena (1) Bardzo polecamy Hotelik w którym już nasz drugi piesek spędza czas pod naszą... Julian W Monika - opinia (1) Po 7 dniach w hoteliku, Tośka nie chciała wracać i popiskiwała w aucie w... Monika Bożena - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim psem. Z usług tego hotelu... Bożena
ewa - opinia (2) Świetne miejsce! Jeżdżę tam już z drugim psem i uwaga, dają radę nawet z... ewa Wiola - opinia (2) Polecam !!!! Wspaniała, profesjonalna opieka Wiola Monika - opinia (2) Skorzystałam ze szkolenia dla psów "posłuszeństwo". Początkowe zajęcia... Monika M - opinia (2) Przesympatyczni ludzie, których mój pies uwielbia, a to jest dla mnie... M Karolina - opinia (2) Serdecznie polecam! Korzystamy z hoteliku juz kilka lat i złego słowa nie... Karolina Bartosz - opinia (2) Z bólem serca rozstawaliśmy się z naszym psem oddając go na wakacje do... Bartosz Marcin - opinia (2) Szkolimy u pani Agnieszki już drugiego psa. Korzystamy ze szkolenia... Marcin proszę o przemyślaną rezerwację (3) Proszę o przemyślaną rezerwację, gdyż właścicielka nie zwraca uiszczonej... właściciel agata - opinia (2) Kameralny hotelik, pięknie położony przy lesie. Fachowa i przesympatyczna... agata Basia i Tomek - opinia (1) Z powodu pandemii musieliśmy zmienić nasze plany wyjazdowe na maj. Mimo... Basia i Tomek Maria - opinia (2) Świetne podejście do psów po przejściach. Moja adoptowana Wika jest teraz... Maria Idealny Hotel:) (1) Po raz trzeci i nie ostatni nasz pies miał wyśmienite wakacje.My także... Sylwia Najlepszy hotel dla mojej suni ;-) (1) Cudowni Państwo , bardzo dbający o Pieski .Nasza suczka wraca zachwycona i... Agata Dorota - opinia (2) Nasz pies był w tym hotelu pierwszy ale myślę, że nie ostatni raz. Przemili... Dorota Izabela Dziedzic - opinia (2) Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. !!!!Właściciele oferują usługę na... Izabela Dziedzic Najlepszy hotelik dla zwierzakow (2) Polecam z całego serca ten hotelik . Profesjonaliści w każdym calu. Poradzili... Agnieszka Janusz Serdeczne pozdrowienia z Poznania (2) Profesjonalna opieka , bardzo dobre warunki bytowe. Gotard wrócił... Krystyna Matura