ron - opinia (1) Po raz kolejny pielęgniarka zabiegowa pokazała klasę. W bardzo niegrzeczny... ron Borkowska Katarzyna - opinia (1) Po 1 wizycie u neurologa dostałam dwie diagnozy. rwa szyjno barkową z... Borkowska Katarzyna Katherine - opinia (1) Doczepie się tylko jednej ale bardzo ważnej kwestii. Niech kierownictwo tej... Katherine
Prowadzenie ciąży (1) Prowadzę niestety drugą ciążę w luxmed. Pierwsza straciłam. Podejście lekarzy... Monika Po fuzjii ze Swissmedem... (1) Niestety po fuzji ze Swissmedem tragedia. Portal do umawiania wizyt... Katarzyna Dramat (1) Co najmniej godzinne opóźnienie, pacjenci poumawiani na te same godziny.... Ania Gastroskopia i kolonoskopia tylko dr Tomasz Nowak :) (1) Pan doktor Nowak jest bardzo dobrym specjalistą. Dzisiaj miałem... Wdzięczny pacjent Nie polecam (1) Obsługa niskim poziomie. Portal pacjenta wiecznie nie działa. Po wykonaniu... Rafał Beznadziejne miejsce (1) Fatalna i bardzo arogancka obsługa. Nieprzychylny pacjentowi lekarz i... KM Rejestracja- fatalna obsługa (1) Lekarze są różni, lepsi i gorsi, ale jakość obsługi przez rejestratorki na I... Ja Skandal (1) Sposób w jaki zachowuje się personel Swissmedu (głównie pielęgniarki) jest... Bożena Król Nie spodziewałam się tak niskiej jakości (1) Skandalicznie opryskliwa, obrażona na cały świat obsługa. Byłam szczególnie... Agata Zaświadczenie lekarskie do prawa jazdy (1) Sytuacja gorsza niż z filmu Barei. Potrzebne było zaświadczenie lekarskie do... Krzysztof R Szukam plusów...i nie widzę (1) Zdarzy się czasem dobry lekarz, ale patrząc na opinie o "specjalistach", mimo... Agat Lekarze - OK, cała reszta zdecydowanie nie (1) Na ODPŁATNE badanie, na które kilka dni wcześniej skierował mnie ICH lekarz... Adam Czy to prywatna firma ? (1) Byłem 21.03.2016. Opłata z góry i tu nie mam zastrzeżeń. Ale już przed... Stan Pacjentka - opinia (1) Nie rozumiem jak mozna umawiać pacjentów co 5 min, w czego wyniku tworzą sie... Pacjentka Koszmar (1) Kilkukrotnie korzystałam z usług SwissMedu. Dwa razy miałam przeprowadzane... jg Olga Hinc - opinia (2) Nikomu nie polecam usług medycznych tej placówki. Panie w rejestraci są... Olga Hinc Swietna klinika,profesjonalni lekarze,personel ok! (1) Skorzystalam z wykonania operacji w klinice i jestem bardzo pozytywnie... emka