jakis żart (1) Szpital czysty to na plus. Na minus to kontakt z pacjentem, byłam... Olka asior (1) Jak najbardziej polecam !! Szybko , sprawnie i profesjonalnie! mario Nie maja diabetologa (1) Ogłaszaja sie, że maja poradnię cukrzycową, ale tylko straciłam czas i troche... Gosia
super szpital (1) Miałam cztery operacje w tym szpitalu prywatnie i jest tam... Justyna odradzam. (1) Własni usiłowałam sie dowiedzeć o mozlwosc przeprowdeni badania... Zdegustowana po co wasnie, po co klotnie.. (1) Zamiast opisywac wszystkie swoje zale na necie wystarczy po prostu... ciezarna do DRL i innych ktorzy nie maja pojecia o panujacych zasadach w swiss (1) droga DRL nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowisz mam na mysli twoja... Duszek do stokrotki!!! (1) Co do twojej opinii na temat pan pracujacych w rejestrcji ogólnej to chyba... Justyna szkoda...... (1) szkoda ze droga DRL nie pozostawila swojego adresu email :/... stokrotka Współczuję (1) a najbardziej tym paniom w rejestracji...nasłuchają się bredni i... asiek Rejestracja. (1) Największą bolączką przychodni jest organizacja i praca pań / często... Leszek Panie w Recepcji-niekompetentne i nieuprzejme (1) Niestety opinię na temat przychodni w Swissmedzie psują Panie w Recepcji. Są... DRL