Ania - opinia (1) Pani Weronika to przemiła i ciepła osoba., a przede wszystkim... Ania Patrycja - opinia (1) Cały zespół jest niesamowity, ale Pani Olga to najlepszy ekspert podologii na... Patrycja Monika - opinia (1) Przede wszystkim bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Wspaniała... Monika
podolog (1) SUPER gabinet - jakość usług na najwyższym poziomie, szczególnie polecam... Danuta Pani Malgosia i Pani Ola (1) Obie Panie sa swietne w tym co robia. Bardzo profesjonalna oblsuga, przyjemna... Justyna Niesamowita atmosfera i profesjonalność!!! (1) Traktowanie oraz sposób w jaki mnie obsłużono jest nie do opisania. Pełna... Paulina Penkowska Pani Małgosia rewelacja (1) Pani Małgosia holistycznie podchodzi do swojej pracy! daje 6 na 6 dałabym... marta Polecam!!! (1) W gabinecie Luxis zdecydowałam się na zabieg makijażu permanentnego ust. Pani... Monika Ilona - opinia (1) Polecam podologa panią Olgę.mialam problem z odciskiem...niepotrzebnie się... Ilona Super! (1) Polecam gorąco kosmetyczkę Panią Małgosię, przemiła i bardzo profesjonalna.... Kasia Rewelacja! (1) Z problemem wrastającego paznokcia u obu stóp borykałem się przez 5 lat,... Wiktor Profesjonalnie i bezboleśnie (1) Dokuczał mi paznokieć. Trafiłam do pani Podolog Olgi Ł. i nie żałuję,... J. Prawdziwe powołanie! (1) Pani Karolina jako osoba ciepła i serdeczna w pracy oddaje serce, pomaga,... Magdalena Fachowo i bezboleśnie :-) (1) Wrastały mi oba paznokcie u stóp.. Chodziłem od gabinetu do gabinetu srednio... Robert Polecam!!! (1) Miałam już wyznaczony termin u chirurga na usunięcie paznokcia:( Jednak... Iwona martyna - opinia (1) Karolina- doświadczony podolog i wspaniała, ciepła osoba. Ma ogromną wiedzę i... martyna polecam!!! (1) Do gabinetu trafiłam z problemem pękających pięt. Pani Karolina zajęła się... P. Makijaż permanentny kreski górnej (1) Witam. W środę po raz pierwszy skorzystałam z usług gabinetu Luxis. Pani Ola... Dorota Moje piękne usta!!! (1) Byłam kilka dni temu na makijażu permanentnym ust. Pani Aleksandra zrobiła to... Szczęśliwa Klientka Gorąco polecam ! (1) Do Luxis trafiłam z wrastającymi paznokciami. Pani Karolina profesjonalnie... Kamila