Makijaż permanentny (1) Zrobiłam u Pani Aleksandry makijaż permanentny ust. Wyszlo powyżej moich... Milena Salon Luxis - prawdziwe Expertki ! (1) Jako stała klientka mogę wypowiedzieć się na temat pracy salonu Luxis. Już... Paulina Naprawde warto, szczerze polecam (1) Juz wielokrotnie mialam robiony pedicure, ale ten zrobiony przez p. Karoline... Praga
Profesjonalizm, przyjemna " domowa " atmosfera (1) Fachowa i profesjonalna obsługa.Właścicielka p.Ola jak koleżanka.Pierwszy raz... Danuta Marta - opinia (1) Gabinet czysty i schludny, wszystko na swoim miejscu. W połączeniu z... Marta Profesjonalny manicure i pedicure ! (1) Skorzystałam ostatnio z usług salonu Luxis. Trafiłam w ręce Pani Karoliny.... Doris MANICURE PEDICURE (1) Serdecznie polecam usługi w salonie Luxis Pani Karolina to profesjonalistka... Karolina Paznokcie Gdynia (1) U Pani Oli w gabinecie Luxis jest przemiło. Zrobiłam sobie hybrydy i jestem... Daria manicure, pedicure, henna (1) Jeśli jeszcze nie znalazłaś/eś odpowiedniego dla siebie gabinetu... Karolina