Genialnie (2) Świetna nauka w formie zabawy. Instruktorzy dostosowują naukę do... Joanna Konkol zdecydowanie polecam (2) Moje wnuki, które z radością dowożę na lodowisko już drugi rok, są zachwycone... kibin Rewelacja (2) Rewelacja! Świetna szkółka! Byliśmy z mężem i córką na zajęciach w minioną... Anna
Bardzo fajne szkółki, świetni instruktorzy (2) Szacunek dla instruktorów za pełen profesjonalizm i podejście do uczniów. Jak... Katarzyna Janik Polecam ! (2) Kolega polecił mi szkółkę Łyżwy3City i to był bardzo dobry wybór. Również... Kamil Gorąco polecam! (2) Byłyśmy dziś z córką pierwszy raz na szkółce. Obie jesteśmy bardzo... Kinga Super (2) Mogę polecić z czystym sumieniem naukę jazdy na łyżwach w łyżwy3city. Pełen... Milena Zdecydowanie polecam (1) Zabawa i nauka na lekcjach u Pani Emilii. Zawsze profesjonalnie i... Maria W. Polecam !! (1) Nauka jazdy na lyzwach, nie ma nic lepszego w sezonie zimowym niz pojscie na... Patrycja "Będzie zima? To super - łyżwy z Emi!" (1) To chyba najlepsza opinia o lekcjach z Panią Emilią, której autorem jest mój... Joanna Polecam (1) Serdecznie polecam usługi Emilii. Profesjonalizm i pasja do tego co robi. Marek Nauka jazdy - dorośli (1) Zapisanie się na zajęcia było jedną z moich lepszych decyzji w 2017. Jeżdżę... Kasia Bardzo polecam !!! (1) Byłem razem z synkiem. Pani Emilia ma bardzo profesjonalne podejście. Od razu... Adam polecamy (1) Moje dziewczyny uwielbiają Panią Emilię i dzięki Niej jazdę na łyżwach, a ja... ania Przed 40-tką pierwszy raz w życiu na łyżwach (1) Córka mnie namówiła i nie żałuję. Nigdy nie jest za późno na naukę. Dzięki... Darek (tata dwójki dzieci) Spróbowałam i nie żaluję (1) Bardzo fajne lekcje, nawet jako laik widzę że córka robi szybkie postępy, a... Marta Przemiła Pani instruktorka i bardzo dobre nauki, Polecamy :) (1) Jestem bardzo zadowolona z nauk u Pani Emili :) Nie dość, że przecudowna... Basia Bardzo fajne lekcje i sympatyczna pani instruktor (1) To było nasze drugie podejście do lekcji nauki jazdy na łyżwach i tym razem... Zadowolona mama Marta SUPER TRENERKA! (1) Pani Emilia jest niesamowita trenerka! Moje dziewczyny wczesniej juz... Magda Lyzwy (1) Moja córka jeździła z panią Emilią rok temu, niestety ze względu finansowych... Minia