Bartosz - opinia (1) Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z indywidualnej nauki jazdy na łyżwach.... Bartosz Paulina - opinia (1) Polecam serdecznie! Profesjonalni instruktorzy, którzy indywidualnie... Paulina Mk - opinia (1) Polecam. Skutecznie I profesjonalnie Mk
MK - opinia (1) Instruktorzy uprzejmi, widać że lubią swoją pracę i nie zrażają się trudnymi... MK Andrzej - opinia (1) Chodzę już trzeci rok niestety z przerwami na locdawn. Jest bardzo fajnie.... Andrzej Joanna - opinia (1) Najlepsza instruktor jazdy na łyżwach! Chodzimy cała rodzina ! Pozdrawiam J.W Joanna Ania - opinia (1) Super atmosfera i profesjonalni trenerzy. Można przygotowywać się do zawodów... Ania Sandra - opinia (1) Polecam rolki serdecznie dla każdego, jeśli ktoś zaczyna Panie wszystko na... Sandra Magda - opinia (1) Super atmosfera, super lekcje, Panie niesamowicie miłe zdecydownie polecam :) Magda Wojtek - opinia (1) Brałem indywidualne lekcje u Pani Emilki. Jest niesamowicie pogodną osobą,... Wojtek Marta - opinia (1) Polecam!!! Naprawdę na początku wątpiłam w swoja jazdę na rolkach, dopoki nie... Marta Baśka - opinia (1) Polecam rolki jak i łyżwy! Najlepsze podejście do ludzi z trójmiejskich... Baśka Aliaksandr - opinia (1) Rewelacja! Bardzo dobre instruktorzy. Pojechałem pewnie już na drugim... Aliaksandr Ania - opinia (1) Wspaniali i profesjonalni instruktorzy. Poziom i metody treningowe... Ania Super zabawa (1) Fajna zabawa i profesjonalne podejście. Córka troszkę się obawiała, że sobie... Agnieszka Agnieszka - opinia (1) Bardzo lubię przychodzić na zajęcia zarówno na rolkach jak i na łyżwach, bo... Agnieszka Polecam wszystkim! (1) Fenomenalni instruktorzy i bardzo swobodna atmosfera na zajęciach. Polecam... S Polecam (2) Polecam zajęcia moja córka zadowolona z zajec mogły być jakieś wieksze... Micheal Gorąco polecam! (2) Zajęcia w szkółce są wspaniałe, trafiliśmy na zajęcia przypadkiem,... Dorota suuuuuuuuper (2) Dziś bylem na zajęciach i było super. Szczególnie podobały nam się (mnie i... Marcin Kowalski