Aliaksandr - opinia (1) Rewelacja! Bardzo dobre instruktorzy. Pojechałem pewnie już na drugim... Aliaksandr Ania - opinia (1) Wspaniali i profesjonalni instruktorzy. Poziom i metody treningowe... Ania Super zabawa (1) Fajna zabawa i profesjonalne podejście. Córka troszkę się obawiała, że sobie... Agnieszka
Agnieszka - opinia (1) Bardzo lubię przychodzić na zajęcia zarówno na rolkach jak i na łyżwach, bo... Agnieszka Najlepsi z najlepszych (1) Nauka jazdy na łyżwach jak i rolkach prowadzone przez instruktorów na... Milena Polecam wszystkim! (1) Fenomenalni instruktorzy i bardzo swobodna atmosfera na zajęciach. Polecam... S Polecam (2) Polecam zajęcia moja córka zadowolona z zajec mogły być jakieś wieksze... Micheal Gorąco polecam! (2) Zajęcia w szkółce są wspaniałe, trafiliśmy na zajęcia przypadkiem,... Dorota suuuuuuuuper (2) Dziś bylem na zajęciach i było super. Szczególnie podobały nam się (mnie i... Marcin Kowalski Genialnie (2) Świetna nauka w formie zabawy. Instruktorzy dostosowują naukę do... Joanna Konkol zdecydowanie polecam (2) Moje wnuki, które z radością dowożę na lodowisko już drugi rok, są zachwycone... kibin Rewelacja (2) Rewelacja! Świetna szkółka! Byliśmy z mężem i córką na zajęciach w minioną... Anna Bardzo fajne szkółki, świetni instruktorzy (2) Szacunek dla instruktorów za pełen profesjonalizm i podejście do uczniów. Jak... Katarzyna Janik Polecam ! (2) Kolega polecił mi szkółkę Łyżwy3City i to był bardzo dobry wybór. Również... Kamil Gorąco polecam! (2) Byłyśmy dziś z córką pierwszy raz na szkółce. Obie jesteśmy bardzo... Kinga Super (2) Mogę polecić z czystym sumieniem naukę jazdy na łyżwach w łyżwy3city. Pełen... Milena Zdecydowanie polecam (1) Zabawa i nauka na lekcjach u Pani Emilii. Zawsze profesjonalnie i... Maria W. Polecam !! (1) Nauka jazdy na lyzwach, nie ma nic lepszego w sezonie zimowym niz pojscie na... Patrycja "Będzie zima? To super - łyżwy z Emi!" (1) To chyba najlepsza opinia o lekcjach z Panią Emilią, której autorem jest mój... Joanna Polecam (1) Serdecznie polecam usługi Emilii. Profesjonalizm i pasja do tego co robi. Marek
1