Magdalena Kluczewska

Coaching Szkolenia

Gdańsk, Jednorożca 57/7

Magdalena - opinia (2) Wszystko zaczęło się od pytania: za co siebie lubię? Nigdy wcześniej go sobie... Magdalena Marta - opinia (2) Ze szkoleń Pani Magdaleny korzystałam wielokrotnie i skorzystam jeszcze nie... Marta Ania - opinia (2) Magda jest świetnym coachem. We współpracy z nią cenię sobie jej wysoki... Ania
Klaudia - opinia (2) Jesten bardzo zadowolona, moje życie się odmieniło, zaczęłam pozytywnie... Klaudia Asia - opinia (2) Polecam pełen profesjonalizm. Niesamowita energia, Pani Magda jest petardą... Asia Emila - opinia (1) Bardzo kompetentna osoba. Potrafiąca podzielić się swoją wiedzą. Polecam... Emila Arur - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta i... Arur Karolina - opinia (2) Cudowna Trenerka i Coach. Potrafi poruszyć do działania nie tylko głowę, ale... Karolina Andrzej - opinia (2) Z dużym przekonaniem polecam usługi Pani Magdaleny, kilka lat miałem problem... Andrzej Aneta - opinia (2) Cudowna osoba na właściwym miejscu. Ciepła, wyrozumiała i ta radość którą... Aneta Paweł - opinia (2) Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Paweł Kuba - opinia (2) Pani Magda to profesjonalistka która wie co robi. Dziękuje za pomoc Kuba K. - opinia (2) Bardzo duża uważność. Trafne pytania. Dzięki spotkaniu z Magdą odpowiedzi na... K. Qarolina - opinia (2) Bez wahania polecam, super wsparcie. Qarolina Ewelina - opinia (2) Bardzo pozytywna osoba,polecam bardzo Ewelina Kris - opinia (2) Polecam :) odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kris Anna - opinia (2) Naprawdę Bardzo Szczerze Polecam!Bardzo pozytywna osoba a współpraca to... Anna Gm - opinia (1) Polecam jeśli potrzebujesz uwierzyć w siebie i przestać się bać Gm