olszowa2012@gmail.com - ocena (1) Przemiła obsługa. Pyszne jedzenie. Omlet mistrzostwo świata. Pokrzywa kiszona... olszowa2012@gmail.com Robert - ocena (1) Podczas krótkiego pobytu w trójmieście,postanowiliśmy skorzystać z saun M15 i... Robert Beata - ocena (1) Przepyszne jedzonko ,super obsługa Beata
Bibianna - ocena (1) Bardzo smaczne, różnorodne jedzenie. Piękne podane, w miłej atmosferze. Bibianna Sylcia - ocena (1) Bardzo miła atmosfera, przytulnie, uśmiechnięta i sympatyczna obsługa a pizza... Sylcia p - ocena (1) Po około 3 latach zajrzałem ponownie do restauracji. Pozytywnie zostałem... p Oliwia - ocena (1) Bardzo miła atmosfera dobre jedzenie miła obsługa bardzo polecam Oliwia Michał - ocena (1) Mieliśmy umówioną w ramach Tygodnia Kuchni Polskiej rezerwację, rezerwacja... Michał Lukasz - ocena (1) Fantastyczne miejsce Lukasz Luke - ocena (1) Lux!! Będę wracał. Luke Paulina - opinia (1) Weszliśmy do tej restauracji, ponieważ fajnie się prezentowała kiedy... Paulina Miłosz - opinia (1) Jedzenie tragiczne nie doprawione na dodatek zimne mieso w burgerach. Nie... Miłosz Joanna - opinia (1) Jeśli moznaby dać 0 to tyle by dostali. Skandaliczne ceny!!! Poziom obsługi... Joanna Monia - opinia (1) Porcje b małe, smak ok ale bez szału. Ceny wysokie Monia Klient 19/06/23 - opinia (1) Obsługa bardzo niezorganizowana, na napoje czekaliśmy dobre 20minut, pomimo... Klient 19/06/23 Klientka - opinia (1) W dniu 7 czerwca o koło godziny 18 byłam klientką.Zapytałam barmana czy mogę... Klientka Mariusz - opinia (1) Drugie podejście (na pewno ostatnie) i drugie rozczarowanie. Przy pierwszym... Mariusz Michał - opinia (1) Cena daleko wyprzedza jakość i ilość potraw. Przykład: karta typu "daily... Michał Iza - opinia (1) Byliśmy rodzinką w tym miejscu, odradzam. Pani za barem zapytana o cene... Iza Daniel - opinia (1) Tragedia Na podejście kelnera trzeba było czekać 30 minut a był to koniec... Daniel