Magda - opinia (1) Kolejna wizyta, kolejne rozczarowanie. Po latach obserwacji dochodzę do... Magda mariusz - opinia (1) tragedia tylko tyle ze lokal ładny w miare i świetnie położony obsługa sie... mariusz Emil - opinia (1) Perfekt - klimat nadmorski ,mila obsluga,fantastyczne pierogi z gesina Emil
ad - opinia (1) Miałam wcześniejsze złe doświadczenia z sezonów letnich jeśli chodzi o... ad Nie polecam (1) Super lokalizacja szczegolnie dla rodzin z dziećmi bo przy placu zabaw i na... Szkoda wielka Iwona (1) Przemiła obsługa bardzo bardzo dobre jedzenie najlepsze w mieście Iwona Tragiczna obsługa - nie polecam (1) Byłam w restauracji wielokrotnie i za każdym razem obsługa była tragiczna.... Klientka Jestem zachwycona (1) Byłam z mężem na kolacji, bardzo dobre dania główne i tapas menu, na które... Małgorzata Personel... to dramat (1) Uważam, że podejście do gości jest słabe. Kelner to zawód a nie wyrok i temu... Damian Jedynie mila kelnerka (1) Reszta szok kuchnia sie drze bylismy w srodku ze wzgledu na deszcz ceny z... Ostatni raz Niegrzeczna obsługa (1) To co sie wydarzyło jest dla mnie czymś nowym kiedy na zapytanie czy długo... K.jan Masakra (1) Miejsce wydawało mi się przyjazne dzieciom, bo plac zabaw przy restauracji.... Karolina To był strzał w dziesiątkę (1) Restauracje polecił nam znajomy. Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. 5+... A.K. Super jedzenie i Sauny (1) Restauracja oprócz super jedzenia oferuje też sauny na plaży! Jeszcze nie... Karolina L. Nie polecam (1) To był pierwszy i raczej ostatni raz w tej restauracji. Przyszliśmy z rodziną... Wojtek Wspaniałe smaki (1) Restauracja rewelacyjna, miejsce jak i kuchnia na najwyższym poziomie!... Jolka Poprawiło się (1) Faktycznie jak byliśmy w sezonie w restauracji było nieco chaotycznie. Ale... Ala Bardzo polecam (1) Fantastyczne miejsce na obiad z rodziną, jedzenie rewelacja, obsługa bardzo... Grażyna Fatalna i wolna obsługa (1) Jedzenie, jak juz uda się je klientowi zamówić i ma dość cierpliwości by na... Michał Omijać szerokim łukiem (1) Dno, dno i jeszcze raz dno! Fatalna i opryskliwa obsługa. Jedzenie- pięknie... Kamil