Wrozbita Maciej wskazał mi w kartach i przepowiedział do połowy lutego zwolnienie z pracy! z możliwością tejże samej pracy... poddałam się isłuchałam co mowi wskazał na zabieg rytualny i że do kwietnia będą zmiany w firmie a mamy prawie połowa kwietnia!!! Dziś wróciłam do pracy na z-ce. osoba która mi szkodziła nie ma jej już a ja znów w tej firmie i oczko wyżej. Powiem wam że nie zmienię tego wróżbity na nikogo innego !100 procent pewności opieki serdeczności sprawdzalności to u pana! panie Macieju I love you wszystko co mówi pan to jest prawda i 100% się sprawdza gdyby nie pan byłabym marionetką a teraz jestem drugą koordynatorką ...pokażę im jestem kimś! tak jak pan mówił ludzi trzeba doceniać a nie mierzyć pewną miarą. Święte słowa jesteś wybitnym geniuszem wróżbitą jasnowidzem takich ludzi w kraju potrzeba wszystkim ludziom wszędzie będę polecała bo jest pan 100% jasnowidzem i ma pan 100% pewności sprawdzalności..
nie żaden Rutkowski nie żaden Jackowski czy inny jakiś tam bęcwał ! tylko pan jest wspaniały! Skąd pan mam ten dar? skąd pan wiedział że durna ilona pójdzie z dymem :-] Polecam wszystkim :-