Wróżbita Maciej

Wróżka

Gdańsk, Jeleniogórska 227

Teresa - ocena (1) Dzień dobry!Oceniam tu pana Macieja ponieważ kasy bardzo dobry.przuchylny w... Teresa Mirela - ocena (1) Wróżbita Maciej przepowiedział mi do połowy lutego moje zwolnienie z pracy i... Mirela P. D. - ocena (1) Powiedział mi to co było przede mną ukryte. Wskazał drogę. Nie ukrywał... P. D.
MAJA - ocena (1) Wrozbita Maciej wskazał mi w kartach i przepowiedział do połowy lutego... MAJA Liliana - ocena (1) Dzień dobry wróżbita Maciej wywróżył mi wygraną apelację w sądzie i spełniło... Liliana Dariusz - opinia (1) Nie jestem osoba która często zostawia komentarze. Ale w przypadku Pana... Dariusz Agutek75 - opinia (2) Pana Macieja mogę polecić z czystym sumieniem kazdej osobie , ktora... Agutek75 Sandra - opinia (1) Polecam ! Potrafi znaleźć wyjście z beznadzieję sytuacji. Nie zostawi z... Sandra Leon - opinia (1) Współpracuje z MaciejemP półtora miesiąca , miałem wzloty i upadki co do... Leon Karol - opinia (1) Ponad 3 miesiące temu odwiedziłem Pana Macieja po raz trzeci i absolutnie się... Karol Ola Gdansk - opinia (1) Chcialabym polecic Pana Macieja wszystkim niedowiarkom bo Tez takim bylam.... Ola Gdansk Tomek - opinia (1) Cóż mogę dodać do tych komentarzy? Chyba to że nigdy nie poddaje się w... Tomek Iza - opinia (1) U Pana Macieja robiłam rytuały na firmę. Efekty przerosły moje oczekiwania.... Iza Ania - opinia (1) Bardzo polecam Pana Macieja, współpracuję z nim od dłuższego czasu i nigdy... Ania Anna - opinia (1) Ja również miałam zaszczyt korzystać z usług tego wspaniałego człowieka i... Anna Honorata - opinia (1) Ja również polecam . Wszystko się sprawdza Honorata Paulina - opinia (1) Z wielkim sercem polecam Pana Macieja P niesamowity wróżbita . Sprawił że mam... Paulina Laura - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam p.Macieja.Wrozby są trafne a działania... Laura