Chcialabym polecic Pana Macieja wszystkim niedowiarkom bo Tez takim bylam. Moja przyjaciolka zawsze korzystala z roznych porad z czego ja sie smialam . Jednak bedac swiadkiem wrozby ktora sie sprawdzila przyjaciolce a nie mowie TU o pierdolach milosnych tylko powaznych sprawach zwiazanych z ciaza itd .sama postanowilam sprawdzic czy faktycznie jest w tym cos czy byl to szczesliwy traf . Jako niedowiarek nie mowilam panu maciejowi o sobie nic I jeszcze troche krecilam w trakcie . Jednak ku mojemu zdziwieniu to co mowil czy " zobaczyl" w kartach o mnie sie zgadzalo. Szok. Postanowilam skontaktowac sie Raz jeszcze w zwiazku z tym ze zaszokowal mnie I tym razem pytajac o to co bedzie. Raz jeszcze wszystko potraktowalam z lekkim dystansem a jednak stalo sie ..to co pan Maciej powiedzial sprawdzilo sie ,w zawily sposob ,jednak rezultat koncowy byl taki Jak uslyszalam we wrozbie choc nie byl on Po mojej mysli. Reasumujac niedowiarek czyli ja nie ma wyjscia by przyznac ze niestety faktycznie cos w tym jest I wrozby od tego Pana sie sprawdzaja.
Mam zamiar spotkac sie z panem maciejem jeszcze raz by mnie poprowadzil lub sprawil by sprawy przybraly spowrotem bieg Po mojej mysli. Dam znac...