Toyota rumia masakra oddałem samochód roczny z małym przebiegiem wycenili za śmieszne pieniądze.Chciałem wziąć nowy w rozliczenie to rabatu dostałem 3500zł a ze mnie to kase sciągneli.Samochód był malowany z dwóch stron z tyłu a jeśli to ktoś kupił to pewnie serwis zatrze ślady i powie ze nic nie było robione(...)Mało tego nie wywiązują sie z umowy.W umowie jest napisane ze wypłacają w ciągu 7 dni ja dostałem w 9 dniu.Wstyd.Facet z używanych aut nawet nie miał pojecia ile jest w wyposażeniu poduszek powietrznych i jaki samochód ma kolor.A już nie wspomnę o tej pani w leasingach.Powiedziała ze muszę mieć wkład własny w wysokości 45% a ten sam bank powiedział że wystarczy 5%.Baba jest tak zielona jak trawa na stadionie.Miałem dobre zdanie na ich temat,ale po tym jak potraktowali mnie(JAK ŚMIECIA)to nie chcę mieć z nimi nić w spólnego.Dodal tylko że pojechałem do innej marki i na dzień dobry dostałem rabat 11 tyś i to nie
na samochód z wyprzedaży rocznika tylko na całkiem nowy który jest w produkcji.A serwis używanych współpracuje jeszcze z komisami to naprawdę serdecznie gratuluję.Dla zasady już nie skorzystam z ich usług!!!!