średnio zadowolona rodzina. - opinia (1) Tak sobie. Auto Kupione w zeszłym roku. Kontakt przed kupnem w miarę ok,... średnio zadowolona rodzina. Toyota Rumia (1) Dziś wyjechałam nową Toyotą C-HR. Dziękuję za przesympatyczną obsługę Pani... anna p. Uwaga na samochody używane - przed zakupem sprawdźcie je w nie zależnych stacjach diagnostycznych (7) Chciałem kupić w tym salonie używana toyotę auris z gwarancją, sprzedawca... Andrzej Cejowski
Serwis Toyota (1) Polecam serwis Toyoty w Rumii.Miła i kompetentna obsluga ( pani Joanna G.czy... Marek Baranski serwis dno (2) Samochód nowy przeb 7 tyś .Przy prędkościach od 60 - 90 km/h z skrzyni biegów... xl Wymiana opon (1) Wymiana opon od wejścia do wyjścia z salonu 2h. Obsługa zapewniała mnie, że... Cogitandus POLECAM !!! (3) byłem w salonie ,zainteresowany byłem nowym aurisem , pani Małgosia to... klient dobrze, ale nie bardzo dobrze (2) w pazdzierniku tego roku kupowalem uzywana avensis z 2003 roku. Sprzedawca... Tomal MANIEK (1) Toyota rumia masakra oddałem samochód roczny z małym przebiegiem wycenili za... Maniek boss - opinia (1) Biorą szroty w rozliczeniu i później sprzedają po wygórowanej cenie jako... boss Potrafią doradzić (1) byłam u nich w wakacje na jazdach testowych Yaris Hybrid. Troszkę się bałam... Ewa Opinia o serwisie w Toyota Rumia (1) Moim zdaniem obsluga w Rumi jest ok.Serwisuje Yarisa od 2008 roku i jestem... Marek Barański Polecam serwis! (1) Jestem pod wrażeniem! Świetna obsługa (pozdrawiam Pana Łukasza!), rzetelność,... AP Zgadzam się Pani Małgosia pełen profesjonalizm!!! (1) Zgadzam się Pani Małgosia pełen profesjonalizm!!! Klient potencjalna klientka - opinia (1) Serdeczne pozdowienia dla p. Małgorzaty z dz. sprzedaży . Odpowiednia osoba... potencjalna klientka Serwis ok Pani Asia jest profesjonalistką (1) BAT