Klient - opinia (1) Obsługa w salonie zawsze na 5, miło, kulturalnie. Jedyny minus kompletnie... Klient Monika - opinia (1) Profesjonalna i fachowa obsługa. Monika Grażyna - opinia (1) Bardzo miła obsługa zarówno bezpośrednio w salonie jak i przez telefon czy... Grażyna
Maciej - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście oraz ogrom... Maciej Wiktor - opinia (1) Profesjonalna obsługa, auta od ręki i najlepszy serwis w okolicy. Wiktor DanielS - opinia (1) Stale można liczyć na kompleksową obsługę Panów z działu części. Zawsze... DanielS Niezadowolony klient - opinia (1) Niestety, nie polecam salonu Toyota Walder, po mimo, że samochodom tej marki... Niezadowolony klient Nick - opinia (1) Nie polecam. Serwis nie profesjonalny. Po wyjechaniu z serwisu z Rumii po... Nick Ewa - opinia (1) Zgłosiłam się do serwisu autoryzowanego w którym to nie potrafiono... Ewa średnio zadowolona rodzina. - opinia (2) Tak sobie. Auto Kupione w zeszłym roku. Kontakt przed kupnem w miarę ok,... średnio zadowolona rodzina. Toyota Rumia (1) Dziś wyjechałam nową Toyotą C-HR. Dziękuję za przesympatyczną obsługę Pani... anna p. Uwaga na samochody używane - przed zakupem sprawdźcie je w nie zależnych stacjach diagnostycznych (7) Chciałem kupić w tym salonie używana toyotę auris z gwarancją, sprzedawca... Andrzej Cejowski Serwis Toyota (1) Polecam serwis Toyoty w Rumii.Miła i kompetentna obsluga ( pani Joanna G.czy... Marek Baranski serwis dno (2) Samochód nowy przeb 7 tyś .Przy prędkościach od 60 - 90 km/h z skrzyni biegów... xl Wymiana opon (1) Wymiana opon od wejścia do wyjścia z salonu 2h. Obsługa zapewniała mnie, że... Cogitandus POLECAM !!! (3) byłem w salonie ,zainteresowany byłem nowym aurisem , pani Małgosia to... klient dobrze, ale nie bardzo dobrze (2) w pazdzierniku tego roku kupowalem uzywana avensis z 2003 roku. Sprzedawca... Tomal MANIEK (1) Toyota rumia masakra oddałem samochód roczny z małym przebiegiem wycenili za... Maniek boss - opinia (1) Biorą szroty w rozliczeniu i później sprzedają po wygórowanej cenie jako... boss Potrafią doradzić (1) byłam u nich w wakacje na jazdach testowych Yaris Hybrid. Troszkę się bałam... Ewa