MBS

Serwis sprzętu medycznego

Gdynia, Legionów 107E/1U

Kasia S. - ocena (1) Szybka i miła obsługa. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam. Kasia S. Alicja - ocena (1) Ponownie skorzystałam z usług tej firmy i ponownie potwierdzam pełen... Alicja Karolina - ocena (1) Szybka i sprawna obsługa. Autoklaw z naprawy wrócił już następnego dnia. Na... Karolina
Arletta Augustyniak - ocena (1) Fachowa obsługa, rzetelnie i wszystko na czas :). Polecam Arletta Augustyniak Magdalena - ocena (1) Super kontakt z serwisem . Autoklaw na 2 dzień w gabinecie. Szybko sprawnie... Magdalena Kosmetologia - ocena (1) Profesjonalna obsługa, bez żadnych problemów. Zamówienie dostarczone na czas. Kosmetologia Salon beauty - ocena (1) Bardzo polecam ten serwis!!! Niesamowita obsługa i świetny kontakt. Bardzo... Salon beauty Studio stylizacji paznokci - ocena (1) Profesjonalizm, szybkość obsługi, fachowość oraz super sprzęt. Po prostu... Studio stylizacji paznokci Klinika stomatologiczna - ocena (1) Pełen profesjonalizm!!! Bogata oferta sprzętu medycznego. Szybka realizacja... Klinika stomatologiczna Gabinet weterynaryjny - ocena (1) Serwis spisał się na medal! Bardzo szybka naprawa autoklawu, podczas której... Gabinet weterynaryjny Klinika stomatologiczna Gdańsk - ocena (1) Krótko: Pełny profesjonalizm, gorąco wszystkim polecam. !!!! Klinika stomatologiczna Gdańsk Gabinet stomatologiczny - ocena (1) Bardzo szybka i sprawna naprawa fotela. Firma godna polecenia. Gabinet stomatologiczny Paulina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona, usterka naprawiona na miejscu. Firma godna polecenia Paulina Kosmetyczna Kasia - ocena (1) jestem zachwycona, wynajmuję autoklaw - niski koszt miesięczny, opieka... Kosmetyczna Kasia Joanna - ocena (1) Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm. Joanna BC - ocena (1) Dotyczy naprawy omron m7 Intelli IT Ciśnieniomierz naramienny.Pracownicy... BC