MC Flek

Szewc Dorabianie kluczy Usługi grawerskie

Gdańsk, Podwale Grodzkie 8

Agnieszka - ocena (1) Fleki wymienione w butach w przeciągu jednej godziny. Bardzo miła obsługa. Agnieszka buty (1) Zrobiłam już kolejne buty tutaj, polecam! Ewelina Polecam (1) Moje buty wyglądały strasznie jak je zanioslam kiedy Pani oddała mi już po... Michalina
Jak na razie nie zawiodłam się ani razu (1) Praktycznie każda z par butów na obcasie z CCC albo Deichmana kupowana przeze... Kati Dorabianie kluczy (1) Cena dorabiania kluczy trochę wysoka jak za dorabianie kluczy do szafki... Tynka00 Porażka... (1) Byłam dorobić mały kluczyk od skrzynki, najzwyklejszy... bardzo się zdziwiłam... DS Jeśli tak robią resztę jak zegarki ... (1) Oddałem zegarek do wymiany baterii w listopadzie. Miałem otrzymać go z... Klient Odradzam! (1) Jeśli posiadacie Państwo obuwie, którego nie lubicie, lub na którym Państwu... A. MC FLEK rewelacja ! (1) Mc FLek W cerfurze na Morenie bardzo miło mnie zaskoczył ! super miła obsługa... zz Strzeżcie się!!! (1) Oddałam buty do naprawy w związku z przetartym zapiętkiem w jednym bucie. Po... K. Ula - opinia (1) Nie polecam! przede wszystkim - bardzo wysokie ceny. zwykła wymiana zamka w... Ula przestrzegam!!!!!!!!!!!!! (1) Zniszczyli mi całe obuwie.Niefachowa, niekompetentna... anonim ula - opinia (1) szybko,grzecznie-jestem usatysfakcjonowana.polecam ula