MJ Serwis

Sprzątanie i czyszczenie

Gdańsk, Powstańców Warszawskich 70

Marta - opinia (1) Super firma. Pan Łukasz i Wojtek to fachowcy w swojej pracy polecam Marta Adam - opinia (1) super efekt napewno się zobaczymy jeszcze raz Adam Marta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Widać doświadczenie i... Marta
Karolna - opinia (1) Dokładnie wyprane dywany jak nowe gorąco polecam napewno jeszcze nie raz... Karolna Monika. - opinia (1) Kolejny raz skorzystałam. I kolejny raz miłe zaskoczenie :). Miło Szybko i... Monika. Gosia T. - opinia (1) Kiedy zobaczyłam moją kanapę i materac na łóżku po wyprowadzce lokatorki,... Gosia T. Polecam polecam polecam !!! (1) Po ostatnim "super" fachowcu Panu Piotrze z wielką dozą niepewności... Adam K no poprostu mega (1) Jestem bardzo zadowolony z usługi. Super sprzet oraz dobre doradztwo.... ŁUKASZ Gorąco polecam (1) Postanowiłem również podzielić się swoją opinią. Śmieszą mnie takie... Marta Odradzam skorzystanie z tego serwisu (1) Witam, odradzam skorzystanie z firmy mj serwis. Nie profesjonalnie podchodzi... Tomasz lukasz - opinia (1) Usługa wykonana starannie plama po krwi co prawda była świeża ale zeszła bez... lukasz