rowerzystka - opinia (1) Polecam serwis i sklep mk bike na karwinach , bardzo profesjonalne podejscie... rowerzystka Michał - opinia (1) Jestem klientem od dobrych 7 lat. Serwisuję tam wszystkie swoje rowery (XC,... Michał Były klient - opinia (1) Słaby sklep i jeszcze gorszy sprzedawca. Były klient
TRAGEDIA !!! ODRADZAM !!! (1) Totalna porażka, mieli wykonać zwykły przegląd a zepsuli rzeczy, których mimo... Marek75 Naprawa (1) To co autoryzowany serwis nie mógł zrobić przez 10 dni, chłopaki zrobili w 7... Luigi Ceny (6) Ceny części jedne z najwyższych jakie spotkałem (shimano),akcesoria speca... ori72 nie polecam (1) Odebrałam rower po wymianie opon - przerzutki nie działały, tylne koło było... Rowerzystka Cały rower by wymienili (1) Przyszedłem raz, to trafiłem chyba na mniej łasego serwisanta, zrobił to, o... Były klient Kiepskie zaopatrzenie (1) Bardzo słabe zaopatrzenie sklepu. Wielu części nie podsiadają. Obsługa... Filip ok sklep (1) pomimo kilku "zrażeń" do serwisu (terminy, poprawki prostych i logicznych... Jarek i Pati mik - opinia (1) Asortyment mają fajny i dość spory. Minusem brak marek rowerowych na miejscu... mik Nieporozumienie (1) Rower oddany z adnotacja ze uszkodzony jest gwint na ściągacz aby zdjąć... Adrian Oczom nie wierzę (1) Tak czytam i oczom nie wierzę co ludzie wypisują. od 5 lat jestem klientem... DD zawiedziony (1) jeżdżę rowerem bardzo często, z przyjemności. Jednak czasami warto coś... adam Polecam (1) Jedyny sklep ze sprzetem Specialized w trojmiescie. Duzy asortyment... White Rider Omiajcie ten serwis jeśli macie Amortyzator Marzocchi. (1) Nie ma pomyłki w dacie ponad 2,5 miesiące rozwalali mi amortyzator. Tak... Grzegorz i znowu ktos sie spoznil (2) Bylem dzisiaj pod sklepem, ale zrezygnowalem z podchodzenia nawet do drzwi ,... klient Beti i Cristof - opinia (1) Spece od "speców"; profesjonalna obsługa do ostatniego klienta pomimo późnej... Beti i Cristof sklep + serwis (2) na poczatek cos dobrego: jedyni w trojmiescie maja sprodukty Specialized ! i... pawel marny serwis (1) Pomiomo miłej obsługi, serwis nie zdołał usunąć podstawowej usterki a w... Mikołaj