Perfeccto (1) Sprzedawca uprzejmy, pomocny, widać że koleś zna się na rzeczy. Serwis bardzo... Kokos mojito - opinia (1) Sam wybór rowerów i akcesoriów bardzo spory, jednak cały sęk leży w cenach.... mojito Przeciętnie (1) Wypowiadam się tylko o serwisie, bo tylko z serwisu korzystałem. Podstawowe... KTM
nie jest tak różowo jak by sie wydawało! (1) bardzo fajny sklep. jesstem tam stałym kientem i mam pwne zastrzeżenia co do... roman Jak w ocenie:) (1) Od pierwszego kupionego tam rowerku zostałam stałą klientką - po co... Aga piotr - opinia (1) Całkiem niedawno kupiłem w MK BIKE ramę speca BIG HIT-3. Jest to już 6... piotr Super sklepik (1) Najlepszy sklep rowerowy w jakim miałem okazję być klientem. Obsługa jest... Patryk Bardzo dobry sklep (1) Fachowa opsługa klienta prowadzona przez osoby które naprawde znaja sie na... Prezes Randolf - opinia (1) ogulnie w pyte ! ! ! :p Randolf 1-szy sklep rowerowy:) (1) Bardzo bogaty asortyment częsci,połączony z dużą ilością rowerów... Kori Mega Super Zaj........... Sklep ! (1) Sądzę, iż jest to jeden z niewielu sklepów godnych zaufania. Można im wiele... BOOOOMBEEEEEERRR ! ! ! ! ! ! ! ! Najlepiej! (1) Obsluga i serwis wg. mnie najlepszy w trojmiscie. Milo, szybko,... Olek Zjawiskowy sklep z klimatem (1) Jak dla mnie kozacki sklep obsługa bardzo miła,serwis tez git. Podsumowójac... Radek Pozytywnie:) (1) Sklep dobrze zaopatrzony we wszystko czego potrzeba, a nawet jak czegos nie... Kowal Bardzo fajny sklep (1) Naprawde polecam sklep... Miła i kompetentna obsługa (nie ważne czy kupujesz... Spacewolf Super :) (1) Dobra obsługa, szybki serwis. Polecam ^^ Bochen Dobry sklep (1) Spoko sklep, dobra i miła obsługa, przyzwoite ceny i wystarczająco... Bartek Wreszcie pozadny skleo (1) Bardzo duzy wybor rzeczy . przyjemna obsluga ktora zawsze doradzi i pomorze. Lechu