a jednak... małe rozczarowanie (1) Byłam po raz pierwszy z nadzieję, że będę miała stałe miejsce, gdzie będę... HC no no no (2) Ja nie miałam szczęścia i trafiłam w ręce pani, która na co dzień chyba tylko... Anika jes jes jes (2) tego szukałam - siadam beztrosko na fotelu, bez stresu że po wizycie będę... Iwona
Najlepsi w Trojmiescie! (1) Niesamowicie kreatywni i profesjonalni ! Tak swietnych frzyur nigdzie nie... Bubbles L. Cudownie (1) Od dłuższego czasu korzystam z usług Pani Magdy i Pana Marcina i nigdy się... Dorota Polecam! :) (1) Mogę każdemu serdecznie polecić salon. Pan Marcin jest rewelacyjnym fryzjerem... Kasia miesiąc po strzyżeniu (1) Jak widać w tytule. Jutro mija miesiąc od mojego strzyżenia (włoski krótkie).... Kasia G. sylwia - opinia (1) jetsem bardzo zadowolona z uslugi wykonanej w solonie M&M Lademann w... sylwia Profesjonalizm, po prostu :) (1) Trafiłam tu szukając profesjonalnego i kreatywnego salonu fryzjerskiego w... Eliza Super! (2) Do salonu M&M Lademann trafiłam z polecenia koleżanki jakieś 1,5 roku temu.... Agnieszka Keratynowe prostowanie włosów - POLECAM !!! (1) Poddałam się zabiegowi keratynowego prostowania włosów w salonie M&M... Tamara codzienne inspiracje (1) Doskonałość, precyzja i klasa. Oczywiście polecam wszystkim, którzy poszukują... magda Brawo! (1) Do Panstwa M&M Lademann udalam sie z polecenia zadowolonej, stalej klientki.... Karolina nareszcie jestem zadowolona z mojej fryzury! (1) Dziś pierwszy raz odwiedziłam salon fryzjerski M&M Lademann i muszę... xnightx Nic tylko M&M ;-) (1) Magda i Marcin są nie tylko utalentowani, kreatywni, empatyczni, twórczy,... Sabina Super!!!!! (1) Świetna obsługa, polecam w 100%, fajnie dobrany kolor, na pewno wrócę maja sylwia - opinia (1) Świetny salon jestem jego klientką od 2009 roku (jeszcze na Fikakowie) i choć... sylwia Gorąco polecam!!! (1) Jestem super zadowolona. Włosy po miesiącu nadal się układają, kolor wyszedł... Marta Szczerze POLECAM! (1) Mojego dotychczasowe doświadczenia z fryzjerami to usługi "szefowej" w... Andrzej bardzo dobry salon (1) długo szukałam dobrego fryzjera w Trójmieście. W koncu mi sie udałoi i tego... klientka