Polecam! (1) Bardzo dziękuję Pani Martynie za przygotowanie przepięknych zaproszeń Royal... Karola Kreatywność i profesjonalizm (1) Studio przygotowało dla mnie projekt strony internetowej oraz wizytówek. Cały... Natalia Świetna współpraca (1) Bardzo polecam! Pani Martyna po 25 latach kompletnie odświeżyła naszą... Karolina Grześkowiak
Polecam :) (1) Dzięki Pani Martynie zrealizowaliśmy nasze pomysły na oprawę ślubną.... Aneta Wspaniała współpraca! (1) Polecam studio graficzne MRs Design! Profesjonalizm, kreatywność, a Pani... Kosowska Karina 10/10 (1) Studio MRs Design stworzyło identyfikację wizualną mojej działalności,... Paulina K. STRONA INTERNETOWA www.princessa.com.pl (1) Studio graficzne godne polecenia, bardzo profesjonalne i rzetelne podejście... Princessa.wedding Absolutna rewelacja! (1) MRs Design realizowała dla mnie dwa zlecenia: wieczór panieński oraz... Justyna Marcinkowska Zachwycona (1) Bardzo mocno wszystkim polecam,MRS DESIGN stworzyło dla mnie pełną... Honorata Pełen profesjonalizm (1) Miałam przyjemność pracować z Panią Martyną. Jest świetnym, terminowym,... Emila R identyfikacja wizualna (1) Polecam każdemu skorzystanie z usług tej firmy. Graficy bardzo profesjonalni,... Radomska Patrycja