Piotr - ocena (1) Bardzo drogi serwis - porównałem ceny z czteroma innymi i jest drożej o... Piotr Edward - ocena (1) Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jak zawsze szybko ,sprawnie, fachowo! Edward Michał - opinia (1) Najlepszy serwis na Pomorzu ! Panowie odgrywają kawał dobrej roboty. Pani... Michał
Anetti - opinia (1) Moja wizyta w tym serwisie przeszła najśmielsze oczekiwania. Telefon... Anetti Grażyna - opinia (1) Najlepszy serwis w Trójmieście ! Wymiana wyświetlacza w moim telefonie zajęła... Grażyna Karolina - opinia (1) Szybka naprawa. Naprawili mi telefon w 30min. Mają oryginalne części i... Karolina Nie "Autor" a Autorka :) - opinia (1) Telefon w MVS nabyłam. Mogę o sobie powiedzieć, iż jestem klientką naprawdę... Nie "Autor" a Autorka :) Danuta - opinia (1) trafiłam kiedyś do tej firmy przez przypadek. Wszędzie oferowano mi naprawę... Danuta Ala - opinia (1) Pierwszy raz trafiłam do M&v serwis niecałe półtora roku temu przez przypadek... Ala Anna - opinia (1) Od kilku lat serwis ratuje moje laptopy i smartfoy po uszkodzeniu lub... Anna Naprawa laptopa (1) Profesjonalna i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Po oddaniu... Wojciech Przede wszystkim szybko! (1) Każda naprawa, aktualnie po raz trzeci iphone 6, zakończona przed umówionym... Tomasz czyszczenie po zamoczeniu (1) Telefon po mocnym zalaniu i wyczyszczony bardzo szybko. Działa już ponad 2... Andrzej Trafna diagnoza i szybka naprawa (1) Wymiana układu zasilana w moim iPhone 7 to dla nich pestka. Dobrze znaleźli... Kacper miła i uczciwa (!) obsługa (1) Zaniosłam do naprawy telefon (starszy typ), który nie chciał się włączyć.... A. Super serwis (1) Wymiana dotyku w 24 godziny, do tego miła, kompetentna obsługa, ceny ok,... Ola Dobre podejście do klienta! (1) Polecam. Oddałem telefon w celu wymiany uszkodzonego ekranu, po jego wymianie... sony m4 aqua Wymiana szybki w smartphonie (1) Ja jestem zdecydowanie zadowolony z usługi. Wymienili szybkę w smartphonie w... Realista Polecam! (1) Tanio, szybko i profesjonalnie. M. Sensowne ceny oraz pełna profeska! (1) Dotyk w telefonie wymieniony ekspresowo, niższa cena dla stałego klienta oraz... Darek