MaMi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, Mariana Hemara 3

Gabriela - ocena (1) Bardzo pyszne sushi. Zawsze zamawiałam z dowozem, który niestety czasami się... Gabriela Smakosze - opinia (1) Wiele razy jedliśmy w obydwu miejscach. Lepiej na miejscu ale było też na... Smakosze Ewa - opinia (1) Dzisiaj zamówiłam sushi w Mami Sushi. Składniki świeże, dostawa na czas,... Ewa
Daniel Drzewiecki - opinia (1) Najlepsze jakie jadłem. Polecam garnizon bo tam czescie jestem a jasien... Daniel Drzewiecki Magdalena - opinia (1) Jak zwykle najlepsi. Byłam pierwszy raz w w drugim punkcie na Jasieniu bardzo... Magdalena Ada - opinia (1) Zamówienie online przez pyszne pl. Nie mam tam możliwości oceny zamówienia,... Ada klientka - opinia (1) Do niedawna byłam bardzo zadowoloną klientką, ostatnio się zawiodłam, set za... klientka G. - opinia (1) Na dostawę czekałam ponad 3 godziny. Ostatecznie sushi, które zamówiłam o... G. Paweł - opinia (1) Bardzo dobre sushi czuć, że świeże. Super klimat:) Paweł Krzysiek - opinia (1) Świetne sushi najlepsze w mieście. Brałem na dowóz. Krzysiek Ort19 - opinia (1) Bardzo dobre i świeże jedzenie. Bardzo szybka dostawa. Polecam ! Ort19 Piotr - opinia (1) Po ok. 3 godzinach od złożenia i opłacenia zamówienia otrzymaliśmy... Piotr Polecam (1) To są najlepsze sushi w mieście. Serdecznie polecam Dimek Przez Pizzaportal - dla mnie najlepsi (1) Doceniam za opcje wege sushi, niższą kwotę progową zamówienia w porównaniu do... nana Sushi OK - lokal............ hmmmmm (1) Bardzo smaczne menu. Miejscówka OK, i gdyby tylko nie ten zapach....... Zidi Najlepsze sushi w Trójmieście (1) Sushi super ,naprawdę polecam.Widać że przyrządzone z sercem i zamiłowaniem... Gość Rewelacyjne sushi a przy tym niebanalne (3) Jestem stałym Klientem prawie od zawsze, od kad Mami Sushi otworzyło sie w... Robert Rewelacja (1) Duże kawalki Sushi z dużą ilością składników pyszne sosiki a ceny bardzo... Pawel i Justyna Bardzo bardzo dobre sushi (1) Bede zachwalać bo na prawdę super! Polecam lokalik, warto tam przyjść i zjeść :) Ania Smacznie i w dobrej cenie (1) Byłem z Rodziną. Uważam, że sushi - a to najważniejsze - z najwyższej półki:... Robert