MC - opinia (1) Bardzo profesjonalny zakład. Naprawią wszystko, nie naciągają na drogie... MC Michal - opinia (1) Fachowo,tanio z gwarancja nic od dawna sie nie zepsulo po naprawie Michal Andrzej - opinia (1) Szybka i fachowa naprawa. W innym serwisie nie dawali szans na naprawę.... Andrzej
Profesjonalna obsługa , trafiona diagnoza i naprawa w bardzo krótkim czasie. (1) Profesjonalna obsługa , trafiona diagnoza i naprawa w bardzo krótkim czasie.... Artur Jankowski Rewelacyjna jakość w dobrej cenie (1) Realizacja błyskawiczna, ceny bardzo przystępne, fachowość na najwyższym... iness Najlepszy serwis (1) Po nieszczęśliwym wypadku z moim Huawei P9 zmuszony byłem wymienić ekran.... DS Rzetelny serwis. Uczciwy i fer wobec klienta (1) Serdecznie polecam. Obsługa miała świetna okazję do oszukania, natomiast nie... Mariusz Profesjonalne podejście do klienta, ekspresowa naprawa (1) Telefonicznie umówiłem się na wymianę wyświetlacza w iphone 6. Naprawa trwała... Wojciech Wymiana czytnika karty sim. (1) Miałem do wymiany czytnik karty sim w tablecie Samsung Tab 2 10.1.W tym... Robert Profesjonalny serwis !!! (1) Zalałem swojego iphona 4s. W dwóch serwisach stwierdzili że telefon nie jest... Tomasz W.