Polecam! (1) Bardzo polecam, w szczególności przesympatyczną i bardzo profesjonalną p.... KG Kasia - opinia (3) witam, jestem stałą klientką salonu, uwielbiam wszystkie dziewczyny a... Kasia Jak najbardziej:) (1) Jak najbardziej:) Salon "dla ludzi", bo panie kosmetyczki są naturalnie... Luba
szczerze polecam (1) jestem stałą klientką w Madame. Panie z salonu są zawsze profesjonalne,... Elżbieta Niepolecam. (1) Umówiliśmy sie na pełny Manicure hybrydowy. Zapytałam o cenę za usługę wraz z... Klientka totalna porażka! (3) zero kontaktu z tymi kobietami, kiedy chciałam umówić się przez tel nie... niezadowolona Świetny salon (1) Wszystkim polecam. Panie w salonie przemiłe (uwielbiam Panią Gosię). Zawsze... Olciab1e natalia - opinia (1) witam..uczeszczam do tego salonu od lat..miła atosfera,super dziewczyny... natalia Salon dziala jak terapia (1) W sobote skorzystalam aktualnej oferty promocyjnej salonu (mikrodermabrazji).... Justyna fatalny początek (2) Byłam tam po raz pierwszy, ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania i chciałam... Kamila Mały raj!! (1) Po prostu sprawdzcie sami;)Uczęszczam od kilku lat do tego Salonu i zawsze... Ela Rewelacja (1) Jestem stałą klijentką tego salonu.Od pięciu lat ,korzystam z usług... Monika Baraniak Robin - opinia (1) Przed wyjazdem do Egiptu dałem się namówić na depilację -pierwszy raz w... Robin Monika - opinia (1) Korzystałam z usług Salonu kilkakrotnie, polecam zabiegi na twarz z... Monika zadowolona klientka (1) jestem klientką Madame od ponad 2 lat i mam wątpliwości czy sytuacja... Magdalena polecam (1) Obsługa naprawdę super jestem stałą klientka od początku istnienia salonu.... stworek straszne co mi zrobiono z brwiami (2) poprosiłąm o nie naruszenie lini brwi i depilacje woskiem tylko tzw. meszku... agnieszka bobik - opinia (1) Obsługa owszem bardzo sympatyczna i ogólnie bardzo pozytywnie,ale z... bobik polecam:) (1) korzystalam i korzystam nadal z zabiegow w tym salonie i jestem bardzo... maddy Zabieg oczyszczania twarzy (1) Mogę polecić zabieg oczyszczania twarzy - wykonywany delikatnie i bardzo... Ania