Marek - ocena (1) Partner godny, zaufania.Korzystałem już dwa razy z pomocy Pana Damiana przy... Marek Patrycja - ocena (1) Zdecydowanie polecam usługi biura Magellan, a zwłaszcza dziękuję Damianowi -... Patrycja Anna - ocena (1) Polecam usługi firmy Magellan, szczególnie Pani Ilony i Pana Michała z biura... Anna
Renata - ocena (1) Bardzo miła i profesjonalna pomoc podczas wynajmu mieszkania. Zawsze chętni... Renata ANIA Ł. - ocena (1) Biuro obrotu nieruchomościami Magellan jest warte polecenia. Bardzo pozytywne... ANIA Ł. albert - ocena (2) Brak profesjonalizmu. W trakcie procesu sprzedaży wlasciciel łamiąc ustalenia... albert - opinia (1) Mieliśmy przyjemność korzystać z usług firmy Magellan nieruchomości w związku... Anna z rodziną - opinia (1) biuro godne polecenia dziękujemy za pomoc panu Michałowi i panu Damianowi... Anna z rodziną Hanna&Oleksandr - opinia (1) Korzystając z usług Magellan Nieruchomości, mieliśmy przyjemność... Hanna&Oleksandr Aneta Plichta - opinia (1) Skorzystaliśmy z biura Magellan z Gdyni przy zakupie mieszkania i jesteśmy... Aneta Plichta Justyna - opinia (1) Polecam Biuro Nieruchomości Magellan. Profesjonalna obsługa, dbałość o... Justyna Dorota - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Wysoki poziom. Załatwią wszystko bez problemu.... Dorota Henryk i Hanna - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt. Prowadzili nas... Henryk i Hanna Tomasz - opinia (1) Bardzo dobra współpraca przy kupnie mieszkania w Redzie. Opieka... Tomasz Alicja Cwalińska - opinia (1) Obsługa bardzo profesjonalna na każdym etapie. Panowie służą pomocą przy... Alicja Cwalińska Lukasz - opinia (1) Miałem przyjemność być klientem biura Magellan. Pracujące tam osoby... Lukasz Karolina - opinia (1) Szczerze i z ogromną przyjemnością polecam biuro Magellan! Z ich pomocą... Karolina Sylwia M. - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z panem Dawidem i panem Michałem - kompleksowo... Sylwia M. Krzysztof - opinia (1) Współpraca z firmą Magellan Nieruchomości to czysta przyjemność. Przy... Krzysztof KD - opinia (1) Serdeczne podziękowania za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania. Dzięki... KD