Malwina i Arek - opinia (1) Przepiękne dekoracje, które zachwyciły zarówno naszych gości jak i nas... Malwina i Arek Jolanta - opinia (1) Polecam współpracę z Magic Time profesjonalni, słowni i wyczarowują... Jolanta Świetni! (1) Wspaniała organizacja, wszystko dopięte na "tip-top", dobra współpraca,... Karolina
baby shower (1) Dla przyszłej mamy to niesamowite ułatwienie! Wszystko było dopięte na... sylwia dekoracje rewelacja (1) Chcieliśmy podziękować i polecić firmę Magic Time która zaprojektowala i... Beata dekoracje - polecam!!! (1) Piękne dekoracje na nasze wesele. Sala wyglądała tak jak sobie to... Patrycja Magic Time = wspaniale!!! (1) Pani Irena wraz z współpracownikami, już od pierwszego spotkania, wykazują... Agata Piękny czas (1) Na Panią Irenke trafiłam po tym jak próbowałam 3 tygodnie umówić się na... Paulina dziękujemy za Magic Time w dniu naszego slubu (1) Mieszkamy na stałe za granica, potrzebowaliśmy pomocy przy planowaniu i... AniaM Polecam - wystrój w celu zaręczyn (1) Pani Irena wystroiła na zlecenie mieszkanie w celu zaręczyn.... Seba Gorąco polecam! (1) Dzięki Pani Irenie kościół wyglądał przepięknie. Mój bukiet również!... Izabela Bajeczny wystrój tylko z Magic Time! (1) Zarówno w przypadku dekoracji altany w Parku Oliwskim w Gdańsku, jak i... Agnieszka Wesele jak z bajki!!! (1) Czasem w życiu trzeba mieć szczęście, by trafić na odpowiednie osoby. Taką... Monika & Mateusz cudowne dekoracje! (1) Dekoracje z magic time były niebanalne, a zarazem perfekcyjne w każdym calu!... MałaMi polecam (1) Dziękujemy za przygotowanie dekoracji na nasze wesele. Miałam wiele... Kasia i Jakub Wspaniale (1) Pani Irenka wspaniale udekorowała nam sale weselną. Polecamy z czystym... Przemek Polecamy dekoracje (1) z czystym sumieniem możemy polecić dekoracje Magic time.Dekoracja sali i... Anna Dziękujmy!!! (1) Na co dzień mieszkamy w Anglii więc wszelkie szczegóły dogrywane były mailowo... E&K To był piękny dzień (1) Polecam serdecznie firmę Magic Time. Miła, profesjonalna obsługa na... Maciej