Magiczne wnętrza Arleta Pater

Sprzątanie i czyszczenie

Gdańsk, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1

Eliza - opinia (1) Polecam po 2 latach współpracy żadnych zastrzeżeń !. Satysfakcja gwarantowana . Eliza Władysława - opinia (1) Pani Arleta to osoba bardzo dokładna która dba o wszystkie szczegóły.... Władysława MIZ - opinia (1) Wspaniała to była usługa, nie zapomnę jej nigdy :) Mieszkanie wygląda jak... MIZ
MZ - opinia (1) Wszystko wsyprzątane a znajwyższą starannością. Nie wiedziałem, że okna mogą... MZ M - opinia (1) Wyśmienita jakość usługi. Mieszkanie lśni czystością, co przy moim psie jest... M Weronika - opinia (1) Zdecydowanie najlepsza firma sprzątająca z jakiej miałam możliwość skorzystać... Weronika Magdalena - opinia (1) Wrażenia po wizycie Pani Arlety nie do opisania . Jestem zachwycona tapicerka... Magdalena Wioleta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Arlety, mieszkanie posprzątane na błysk... Wioleta Paweł - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić! Świetny kontakt z klientem ale co... Paweł Klient zadowolony - opinia (1) Polecam! Nie mam zastrzeżeń do pracy Pani Arlety, robi to szybko, dokładnie... Klient zadowolony Szymon - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wszystkie zakamarki zostały dokładnie wyczyszczone.... Szymon Lucy - opinia (1) Dokładnie i profesjonalne sprzątanie . Polecam wszystkim Lucy