Jan - opinia (1) Obiad z przyjaciółmi. Jedzenie wyśmienite (łosoś MOWI, rosół z kołdunami,... Jan Magda - opinia (1) Miło, smacznie, klimatycznie Polecam miejsce godne uwagi Magda Klg - opinia (1) Najlepsza beza pochodzi z ich cukierni. Klg
Ela Kochanowska - opinia (1) Pyszne przeżycia podczas fine dinning week. Ciesze sie tez, że teraz Wasze... Ela Kochanowska AdianGD - opinia (1) To poprostu trzeba spróbować! ceny bardzo przyzwoite, to nas zaskoczyło, bo w... AdianGD Ewa - opinia (1) Jak dla mnie to najlepsza restauracja w 3 mieście!Każda wizyta tam to... Ewa Alicja - opinia (1) Pyszne dania, bardzo apetycznie podane, jak małe dzieła sztuki. Niecodzienne... Alicja Monika - opinia (1) Bardzo piekne miejsce z najlepsza kuchnia polska w Gdansku! Razem z partnerem... Monika Elżbieta - opinia (1) Przepiękne, klimatyczne oraz magiczne miejsce. Polecam gorąco Elżbieta Witold Giermasinski - opinia (1) Nice restaurant in the historic building. But uninspiring,cold food. Average... Witold Giermasinski Iwona - opinia (1) Godne polecenia miejsce, na miły i wytworny obiad czy kolację. Polecam... Iwona Grzegorz - opinia (1) Zamówiłem 3 ciasta na urodziny rodziców. Przepyszne! Polecam szczególnie bezę... Grzegorz Polecam serdecznie (1) Pomimo tego, że w lokalu odbywało się wesele to nie dało się tego odczuć o... Oskar Romantyczna kolacja! (1) Witam chciałem się pochwalić wspaniała kolacja razem z moją narzeczoną.... Robert wykwintnie z przyjemną atmosferą (2) byliśmy wczoraj 6 osobowa grupą na Restaurant Week. Zjedliśmy wspaniale... Aga Elegancko (1) To bardzo eleganckie miejsce. Z zewnątrz myślałam, że to nie restauracja... Michalina Przystępnie cenowo (1) W restauracji byłam wczoraj z okazji Restaurant Week. Myślałam, że ceny są... Kate Wspaniałe! (1) Wszystko pięknie podane, wspaniały kameralny klimat, bardzo miła obsługa a... D Wyrafinowana restauracja (1) Wysmakowane wnętrza, muzyka klasyczna w tle, eleganccy kelnerzy i świetnie... Tymek Niezapomniane Zaręczyny (1) Bardzo dobra restauracja, wybrałem ją na zaręczyny, czekał na nas szampan,... Marek B