Makijaż piękny , ale..

Trafiłam na Panią Anię w internecie, szukałam wizazystki, która będzie miała b.dobre opinie i będzie blisko ze względu na to, żeby w razie"w" zdążyła do mnie przyjść nawet na piechotę. Umowilam się ok8 miesięcy przed ślubem, byłam pierwsza,która zaklepala ten termin, mogłam sobie wybrać godzinę-wybralam, wszystko ustalone, dwa dni przed dzwoni do mnie Pani pytając czy możemy opóźnić makijaż o godzinę, bo inna Pani Młoda prosi żeby tego dnia też kogoś innego z jej rodziny umalowala- nie zgodziłam się, ze względu na czasowe ograniczenie( miałam do kościoła z dobrą godzinę drogi samochodem). TEGO dnia i tak Pani Anna spóźniła się , niepotrzebny stres, zdążyła umalować mnie a moja Mamę i Siostre malowała jakąś obca Pani która pierwszy raz na oczy widziałam, bardzo nieprofesjonalne podejście. Do kościoła zdążyliśmy w ostatniej chwili i tylko dlatego, że zamiast czekać na łaskawe przyjście zaczęłam już się ubierać w suknie i zanim Pani przyjechała już byłam od co najmniej 30min gotowa. Nie wiem czy trzeba tej Pani płacić za cały dzień żeby nikogo nie zamawiala i tym samym się nie spóźniła czy co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Trochę przykre, że nie potrafi Pani zrozumieć, że nie zawsze mamy wpływ na okoliczności zdarzeń. Doskonale Pani zna przyczynę, mojego 20-sto minutowego spóźnienia, a mimo wszystko pisze Pani tak, jakbym zrobiła to celowo. Na drodze w Pruszczu był wypadek i chwilowo droga była nieprzejezdna. Chyba nie zdaje sobie Pani sprawy z tego, ile zdrowia kosztuje jeżdżenie po Trójmiescie w pocie czoła, niekiedy w naprawde w trudnych warunkach, tylko po to, by zapewnić Panią komfort nie wychodzenia z domu. Ponad to, juz wczesniej mówiłam Pani, że przyjade z dodatkowa osoba do pomocy, by sprostac Pani prośbie czasowej. życzyła sobie Pani abyście były pomalowane do godziny 14.00 i mimo,iż było małe opóźnienie, słowa dotrzymałam. Dlatego nie rozumiem Pani rozgoryczenia. Szkoda, że nie wspomniała Pani ani jednego słowa, na temat makijażu,który wykonałam,a to na pewno zainteresowałoby inne panie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0