Makijaż ślubny (1) Byłam i nadal jestem zachwycona! Wcześniej, na różne okazję, również... Bianka Polecam serdecznie! (1) Pani Ania jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu. Korzystałam z... Marta Makijaż ślubny (1) Bardzo gorąco polecam wizażystkę Panią Anie. Na mój ślub wykonała makijaż... Sandra
Pani Anna-pierwsza klasa :) (1) Mialam przyjemnosc w tym najwazniejszym dla mnie dniu wygladac zjawiskowo w... Ewelina Kowalska Profesjonalnie i milo (1) Bardzo profesjonalny serwis m.in. Pani odpowiada szybko na mail, jest... Monika Sawicki Piekny makijaz wieczorowy. (1) Pani Ania wykonala moj makijaz wieczorowy na wesele. Zdalam sie calkowicie na... Kamila Zadowolona :) (1) Makijaz mega , czulam sie jak gwiazda , Milo ze Pani Anna potrafi dopasowac... Karolina Polecam gorąco makijaż u pani Ani :) (1) Pani Ania malowała mnie do ślubu, makijaż był piękny i trwały trzymał do... Monika Makijaż ślubny u Pani Ani (1) 9.09 brałam ślub w Gdańsku, panią Anię Kardzis znalazłam przez internet(oboje... Barbara Klimaszyk Najlepsza! (1) Polecam z całego serca. Pani Ania robiła mi makijaż próbny ślubny, ślubny,... Ola Super i profesjonalnie!!! (1) Pani Ania jest przemiłą osobą oraz w pełni profesjonalną wizażystką.... Ola Makijaż piękny , ale.. (2) Trafiłam na Panią Anię w internecie, szukałam wizazystki, która będzie miała... Waru Mistrz wizażu (1) Miałam tę przyjemność, iż Pani Ania 23 kwietnia 2016 roku wykonywała mi... Dorota Szczypior Wielkie podziekowania! (1) Pani Aniu serdecznie dziekuje za przepiekny makijaz slubny, za wsparcie.... Kasia WIELKIE PODZIEKOWANIA! (1) Pani Aniu serdecznie dziękuję za piękny makijaż ślubny! Czułam się... Dominika Polecam! (1) Pani Ania malowała moją mamę, mnie i trzy moje druhny w dniu mojego ślubu w... Ania makijaz permanentny brwi (1) Polecam szczerze! - Miałam robiony makijaz permanentny brwi. Jestem naprawde... Kasia Polecam! (1) Pani Ania malowala mnie na slub. Makijaz byl super, trwaly, delikatny. Pani... Kasia Szybko, sprawnie i profesjonalnie. (1) Jestem bardzo zadowolona. Jest tak jak chciałam zeby było. Szczerze i gorąco... Sylwia Pełen profesjonalizm (1) Co tu dużo mówić, utalentowana, zdolna PROFESJONALISTKA! Polecam. Maja