Załamana - opinia (3) Mialam robiony makijaż permanentny brwi ok rok temu moje brwi są czerwone.... Załamana Makijaz permanentny (1) Hmmm........jak by tu zaczac?Gdybym mogła dać zero dałabym ich milion... Ivone Fantastyczna wizazystka! (1) Pani Ania wykonala makijaz na moj slub i sesje zdjeciowa w maju. Bylam... Marta
Goraco polecam!!! (1) Korzystałam z usług pani Ani 15 maja 2015. Makijaż ślubny jaki wykonala pani... Ania Pani Anniu :) (1) Profesjonalny makijaż i mega zjawiskowy - Pani Ania przesympatyczna kobietka... Kasia Pozytywnie zaskoczona :) (1) Takiego makijazu to ja w zyciu nie mialam zrobionego !!! nie dosc ze zostal... Karolina Profesjonalistka na 100%. (1) Miałam to szczęscie, że udało mi się umówić do Pani Ani na makijaż ślubny.... olga Makijaz slubny (1) Ania jest nie tylko przemila osoba ale w pelni tez profesjonalistka w tym co... Edyta Makijaż ślubny i sesja fotograficzna. (1) Gdy zobaczyłam stronę www pani Ani i zadzwoniłam do niej, nie miałam już... Ada Kochanowska. Makijaż ślubny (1) Mega zadowolenie i wielkie podziękowania za to, ze czułam się taka wyjątkowa... Agnieszka Mega zadowolenie! (1) Jestem bardzo zadowolona z makijazu slubnego, ktory byl przepiekny, a zarazem... Sylwia Polecam Panią Anię! (1) Pani Ania malowała mnie na ślub - byłam zachwycona ( mój mąż i wszyscy... Asia Anita - opinia (1) Pani Ania jest profesjonalistką w 100% Makijaże przez nią wykonywane to małe... Anita Permanentne brwi (1) Z czystym sumieniem mogę polecić usługę makijażu permanentnego Pani Anny... Adrianna BOSKI MAKIJAZ SLUBNY :) (1) Pani Ania malowała mnie w tym roku na moj slub 7.09.2012. Jestem zachwycona... Ania S. makijaz slubny (2) Mialam przyjemnosc byc malowana przez Pania Anie trzy razy , w tym dwa razy... Monika Profesjonalnie i pięknie (1) Jestem spoza Gdańska, nie miałam rekomendacji dla wizażu, ale od czego jest... Hanna Łukomska GABINET MARZEŃ! (1) Kilka dni temu spełniło się jedno ze swoich babskich marzeń, a mianowicie... EWA Rewelacja !!!! (1) Miałam ślub teraz 25.08.2012, a makijaż wykonany przez panią Anię był... Angelika Po prostu "STZAŁ W DZIESIĄTKĘ" (1) Słowami trudno opisać....makijaż permanentny po prostu idealny :-) w sposób... MM