POLECAM ! (1) Z czystym sercem polecam Panią Annę Kardzis. Zarówno moj makijaż ślubny, jak... Daria Makijaż ślubny (1) Serdecznie polecam Panią Anię. Makijaż ślubny w jej wykonaniu był przepiękny.... Kasia Profesionalizm w każdej postaci! (1) Muszę przyznać że jeszcze w swoim życiu nie natrafiłam na tak profesionalne i... Irena
Polecam ! :) (1) Zarówno ja (panna młoda) jak i moja mama wyglądałyśmy bardzo pięknie w... Beata Jak opisać w kilku słowach coś tak ulotnego piękno? (1) Hm...po 40-stce trudno jest zmienić styl i koloryzację, do której się... Wiesia zadowolona (1) Pani Anna zrobiła mi makijaż na mój ślub. Byłam barrdzo zadowolona. ( mój mąż... basia Weryfikacja szafy, stylizacja (1) Weryfikacja szafy, to termin mi znany, ale nigdy nie myślałem, że dotyczyć on... Bogdan naprawde warto!!!!!!!!!! (1) wybralam sie do p.Ani na makijaz wieczorowy- naprawde polecam, rewelacyjny... izabela z. Dziękuję! (1) Dziękuję Pani Ani za przepiękny makijaż ślubny. Przeszedł moje oczekiwania.... Monika Wow! (1) Wow - to odpowiednie słowo aby opisać zachwyt mojego męża i gości weselnych:)... Agnieszka Piękne i naturalne paznokcie! Rewelacja! Dziękuję :-) (1) Z usług Pani Ani i Jej stylizacji paznokcia korzystam już ponad rok i nie... Emilia Super!!! (1) Aniu bardzo dziękuję, że pomogła mi Pani uwierzyć w siebie. Nasze spotkanie... Barbara Urodzona wizażystka! (1) Jestem bardzo zadowolona z makijażu. Ania dokładnie wie jak powinna wyglądać... Ewa Żaneta - opinia (1) Pani Ania jest osobą jak najbardziej kompetentną i godną polecenia. Zrobiła... Żaneta Diękuję!!! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem! Tym bardziej że słyszę dookoła mnie same... Bogusia olcia - opinia (1) świetna profesjonalistka,która czuje to co robi,z jej rąk wychodzą przepiękne... olcia POLECAM!!!! (1) Super!!!! POLECAM!!!!Profesjonalne wykonanie,trafny dobór kolorów.Widać, że... Gabriela Beata - opinia (1) Bardzo bardzo dziękuje za tak piękny makijaż,który pani wykonała mi na... Beata pełen profesjonalizm (1) Doskonałe i perfekcyjne wykonanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam... teresa Polecam!!!! (1) Profesjonalizm w każdym calu, trwały makijaż, jestem bardzo zadowolona! Ania